„Mały dom inspirowany Bellą”: przytulny mały dom fana Disneya z sypialnią na parterze

Odkryj przytulny mały dom fana Disneya, inspirowany Bellą! Ta urocza nieruchomość ma sypialnię na parterze i wiele innych udogodnień. Kliknij w link, aby zobaczyć więcej!

Kathleen uwielbia Disneya, zwłaszcza Piękną i Bestię. Jej mały dom ma motyw Belle, inspirowany miłością Belle do przygód i książek. Wybrała niebiesko-białą kolorystykę nawiązującą do sukienki Belle.

Dom Kathleen jest malutki, ma zaledwie 240 stóp kwadratowych i ma sypialnię na parterze. Dostała go od Decathlon Tiny Homes, wprowadzając pewne zmiany zgodnie ze swoimi preferencjami. Całkowity koszt wyniósł 85 000 dolarów, przy wsparciu pożyczki z Liberty Bank.

Wewnątrz wszystko odzwierciedla Piękną i Bestię, od świateł po dzieła sztuki. Kathleen wybrała mniejsze okna, aby nie dopuścić do przedostania się upału w Teksasie, polegając na wydajnym klimatyzatorze zapewniającym chłód.

W kuchni ma indukcyjną płytę kuchenną, którą przechowuje, gdy nie jest używana, a także konwekcyjną kuchenkę mikrofalową i piekarnik Ninja Foodie, który można złożyć, aby zaoszczędzić miejsce.

Jako miłośniczka książek, tak jak Belle, Kathleen priorytetowo traktowała przechowywanie książek. Zmienia swoją kolekcję, sprzedając lub przekazując ukończone książki.

Sypialnia Kathleen została zaprojektowana wokół jej regulowanego łóżka, które pomaga przy jej problemach z plecami. Używa pościeli Beddy’s, rodzaju zapinanej na zamek pościeli, aby ułatwić jej zagospodarowanie na tak małej przestrzeni.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet