„Współczucie społeczności”: Sąsiedzi zbierają 10 000 dolarów na remont domu emeryta.

W New Jersey obowiązuje prawo, które mówi, że ludzie muszą utrzymywać swoje domy w dobrym stanie, aby okolica wyglądała ładnie. Ale niektórzy ludzie nie mogą tego zrobić. Niektórzy są starzy i nie mogą sobie z tym poradzić, a inni są chorzy. Dlatego nie każdy może przestrzegać prawa.

Pozwólcie, że przedstawię wam Ann Glancy, starszą kobietę, która nie może zajmować się domem i podwórkiem, ponieważ jest bardzo chora. Jej majątek wyglądał na opuszczony, mimo że ze swojej małej emerytury miała dość pieniędzy na życie.

Ale Ann miała wspaniałych sąsiadów. Postanowili zebrać pieniądze i wyremontować jej dom. Ann początkowo odmówiła, ale potem dostała wysoką karę i nie miała innego wyjścia, jak tylko się zgodzić.

Dlatego jej sąsiedzi zaczęli współpracować. Czasami było ciężko, ale dzięki pracy zespołowej było łatwiej i przyjemniej. Udało im się wyremontować dom w jeden weekend.

Kiedy Ann zobaczyła jej dom po metamorfozie, nie mogła w to uwierzyć. Naprawiono ganek i okna, zamontowano nowe deski. Wyniki zadziwiły wszystkich.

Gdyby Ann musiała dokonać naprawy samodzielnie, kosztowałoby ją to około 10 000 dolarów. Ale dzięki życzliwym sąsiadom nie musi się już tym martwić.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet