😳 „Fani oburzeni, że „Koło Fortuny” nie dało nagrody kobiecie, która podała prawidłową odpowiedź!» 🤬

Zwścieceni widzowie „Koła Fortuny” demonstrują swoje oburzenie, uważając, że uczestniczka Megan została niesprawiedliwie pozbawiona 40 000 dolarów za to, co mogło być prawidłową odpowiedzią. Megan, zamężna dyrygentka chóru w liceum w Kalifornii, stanęła przed dodatkowym wyzwaniem, które polegało na odgadnięciu dwóch słów pasujących do opisu „istoty żywej”. Kiedy Pat Sajak, prowadzący program, skierował Megę do tablicy podczas kręcenia kołem, pojawiła się częściowa fraza „_ N’R _ _ „. Megan ostrożnie wybrała litery, aby napisać „P_N’ RC_D” na tablicy.

Megan ujawniła swoje zgadywanie w ostatnich dziesięciu sekundach, które brzmiało albo „Pink Orchid”, albo może „Something Orchid”. Gdy tylko zegar wybił i właściwe litery pojawiły się na monitorze, Megan głośno wyraziła swoje niezadowolenie z poprawnej odpowiedzi „Pink Orchid”.

Sajak wyciągnął kartę z szacunkową nagrodą, podejrzewając, że Megan mogła mieć rację, i przyznał jej hojne 40 000 dolarów — znacznie więcej niż 14 007 dolarów, które ostatecznie otrzymała. Obserwujący z wygody swoich domów fani byli niepocieszeni reakcją Meg na to, co uznali za niesprawiedliwe potraktowanie, i wielu wyładowało swoje frustracje na „Koło Fortuny”. „Kobieta została oszukana na bonusowej zagadce w Kołach Fortuny dziś wieczorem; powiedziała 'PINK ORCHID’ od razu,” skarżył się jeden z fanów. „Gdy tylko powiedziała to, zadałem pytania sędziom! Mam ograniczone słuchanie w jednym uchu i jestem głuchy w drugim; dlatego czytam z ruchu warg i używam napisów. 'Pink Orchid,’ jak nazwała mnie, bez wątpienia,” ripostował jeden z jej fanów. „Exploding!” Odpowiedziała, „Roślina- PINK orchid”, zrozumiałem! „WTF?” powiedział trzeci człowiek. Hello, Fortune Wheel! Usłyszałem, że rywal powiedział: „Rozpocznij orchid.” W związku z tym, rozczarowany widz powiedział: „Jesteś jej winien pieniądze.” „Ok, @WheelofFortune. Jeśli przejdziesz do pokazu z dzisiejszego pokazu, aby rozwiązać ostatnią zagadkę z ostatniego pokazu, możesz usłyszeć, jak mówi: „Pink Orchid”. Nie przyznajesz zwycięzcy odpowiedniego uznania. Teraz graj znowu. To jest to, co powiedziała! jasna orchidea.

W wyniku kontrowersji widzowie Koła Fortuny zaczęli coraz bardziej krytykować program za błędy, takie jak niedawna dyskusja o rymie w rundzie Express. Kiedy program zdawał się popełnić błąd w odpowiedzi w kategorii „Rhyme Time” 22 stycznia, publiczność wybuchła. Obecna komedia stawała się problematyczna dla dwóch konkurentów, ale Jill, trzecia z nich, odgadła, rymując się z dwiema „y”, co dało rym „Absolutely Positively.” Decyzja była zdecydowanie kwestionowana przez zwolenników, którzy twierdzili, że „absolutely positively” nie rymuje się. „Hey, @WheelofFortune,” skomentował widz. „Czy możesz wyjaśnić, jak te dwa słowa rymują się? Ponieważ na pewno nie.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet