Hollywoodzki aktor pojawił się nago na ceremonii wręczenia Oscarów_2024: wideo

Czy przegapiłeś oszałamiający moment na Oscarach 2024? Hollywoodzki aktor szokuje widzów, gdy na scenie pojawia się zupełnie nagi. Obejrzyj niezapomniany moment w tej ekskluzywnej relacji wideo. Kliknij link, aby być świadkiem nieoczekiwanego spektaklu!

Amerykański aktor i były zapaśnik_John_Cena miał zaszczyt ogłosić_zwycięzcę_w_kategorii_Najlepszy_Kostiumy. Wolał sprawić, by było to niezapomniane przeżycie, dlatego też wyszedł na scenę Dolby Theatre… nago. Koperta z imieniem zwycięzcy pomogła gwiazdorowi uspokoić się i zachować przyzwoitość (czyli ukryć część intymną). No cóż, tak, aktor również nie zapomniał założyć sandałów.

Publiczność przyjęła nagiego Johna z hukiem i nagrodziła go gromkimi brawami. Nawiasem mówiąc, nagrodę w tej kategorii otrzymał film „Niefortunni biedni”. W swoim przemówieniu John Cena zauważył, że kostiumy są naprawdę ważne – szczególnie w jego przypadku.

Pojawienie się nagiego aktora na scenie poprzedził skecz, który wykonał wspólnie z gospodarzem ceremonii, Jimmym Kimmelem. Oto jak poszło:

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet