Sam Asghari po raz pierwszy otwarcie opowiedział o swoim skandalicznym rozwodzie z Britney Spears: „To było błogosławieństwo”

Sam Asghari po raz pierwszy otwarcie opowiedział o swoim skandalicznym rozwodzie z Britney Spears: 'To było błogosławieństwo’ 🌟💔 Odkryj szczere słowa gwiazdy na temat trudnych doświadczeń i ich transformacyjnego wpływu na życie. Kliknij link, aby przeczytać więcej!

Britney Spears i Sam Asghari rozstali się ponad sześć miesięcy temu – i to wywołało ogromny skandal. Znawcy twierdzili, że diwa popu pokonała_męża_w trakcie_małżeństwa, a nawet   go zdradziła . Jednak samemu Samowi postawiono bardzo  poważne zarzuty  . Tym bardziej zaskakujące były dla nas pogłoski, że mężczyzna  zmienił zdanie  w sprawie rozwodu i nie może  zapomnieć  o swojej słynnej i prawie byłej żonie. Przez cały ten czas Asgari milczała – aż w końcu zdecydowała się osobiście zabrać głos.

29-letni aktor udzielił szczerego wywiadu magazynowi People. Pomimo tego, że to on złożył pozew o rozwód, Sam przyznaje, że nie żywi wrogości do swojej byłej. „To było błogosławieństwo, że_mogłem_dzielić_życie_z_kogoś przez długi czas. Ale ludzie oddalają się od siebie i ludzie odchodzą” – wyjaśnił Asgari.

„  Zawsze nienawidziłam_ludzi_którzy opuszczając_związek obrzucają błotem swoich byłych, bo w pewnym momencie powiedzieli, że się kochają. Nigdy tego nie zrobię, ponieważ przeżyłam niesamowite przeżycie [bycie żoną Britney] i zawsze będzie to ważna część i rozdział mojego życia. ” Sam Asghari, mąż Britney Spears

Ale nowy rozdział w życiu Sama wydaje się skupiać na dbaniu o siebie. Asghari przygotowuje się do świętowania swoich 30. urodzin i jest w pełni skupiony na rozwoju swojej kariery. Jednocześnie mężczyzna, w przeciwieństwie do Britney  , nie spieszy się z rozpoczęciem nowego związku: w tej chwili jedyną kobietą w jego życiu pozostaje doberman o imieniu Porsha.

„Zawsze mam najbardziej pozytywne nastawienie do życia. Doświadczenia życiowe ukształtowały mnie na osobę, którą jestem dzisiaj. Będę_kontynuować_rozwój. Pochodzę_z_miejsca_gdzie_świętujemy_naszą_przeszłość. Patrzę wstecz z uczuciem. Moja przeszłość była_błogosławieństwem i była piękna” – podsumował aktor.

Nie możesz nic powiedzieć – tylko wzorowy „były”! Zwłaszcza w porównaniu z Justinem Timberlake’em, który nie ma problemu z  publicznym krytykowaniem  swojej byłej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet