Przed i po: 3 przykładów transformacji „zabitych” mieszkań.

Przed i po: 3 przykładów transformacji zabitych mieszkań! 🏚️➡️🏠 Odkryj niesamowite metamorfozy, które przekształciły zaniedbane przestrzenie w piękne i funkcjonalne domy. Gotowy na dawkę inspiracji? Kliknij link, aby zobaczyć więcej!

Wybór bardzo pięknych wnętrz.

Nie bójcie się kupować mieszkań na rynku wtórnym. Nawet najbardziej „zabite” opcje mają swój potencjał. Zebraliśmy inspirujący wybór zdjęć najlepszych historii renowacji przed i po.

1. Trzypokojowe mieszkanie w stuletniej kamienicy

Mieszkanie  mieści się w zabytkowej kamienicy, która ma prawie sto lat. Niedawno projektantka Oksana Nechaeva przeprowadziła się tu z mężem i małym synkiem. Podczas remontu musieliśmy wymienić wszystkie sufity, oczyścić podłogi, wykonać nową suchą jastrych, a także powtórzyć sztukaterię, której nie udało się odnowić.
Oksanie udało się zachować ducha historycznego centrum Moskwy, a jednocześnie stworzyć stylowe, nowoczesne wnętrze.

2. Wygodna stalinka dla rodziny z dzieckiem

Mieszkanie  znajdowało się w stanie „zniszczonym”, dlatego konieczna była radykalna przebudowa i wymiana ścian. Demontaż nienośnych przegród wewnętrznych był po prostu konieczny. Wzdłuż trzech okien znajdujących się po jednej stronie architekt Aleksandra Mielnikowa zaprojektowała kuchnię, salon i sypialnię. Przestrzeń kuchni-salonu zwiększono poprzez usunięcie przegrody pomiędzy strefą przejścia a salonem.
Wymienione zostały także wszystkie grzejniki i okna.

3. Mieszkanie dwupokojowe o wygodnym układzie w stylu stalinowskim

Remont mieszkań na rynku wtórnym często wiąże się z całkowitym wyburzeniem ścian wewnętrznych i stworzeniem nowego układu. To  dwupokojowe mieszkanie  , zaprojektowane przez projektantkę Alenę Chmelevę, nie było wyjątkiem.
Po remoncie posiada obecnie dużą kuchnię dla kochającej gotować gospodyni domowej, przechodni salon do przyjmowania gości oraz prywatną sypialnię. Nie zabrakło również miejsca na systemy przechowywania i wygodną łazienkę.
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet