Timberlake pozwał Britney Spears. Jej wspomnienia zagrażają karierze muzyka.

Dawno, dawno temu Justin Timberlake i Britney Spears wydawali się być idealną parą. Niestety, związek między utalentowanymi rówieśnikami zakończył się rozstaniem. Jednak dopiero niedawno stało się jasne, że fani Britney byli w ciemności co do prawdziwych powodów jej rozstania z Justinem przez ponad 20 lat. Przez wszystkie te lata publiczność sądziła, że Spears zdradziła Timberlake’a, niszcząc tym samym ich związek. Ale w książce wspomnień Britney, opublikowanej 24 października, przedstawiono zupełnie inną historię!

Justin Timberlake i Britney Spears: rozstanie wieku

Młode gwiazdy

Przypomnijmy, że Justin Timberlake i Britney Spears po raz pierwszy spotkali się podczas wspólnego występu w jednym z programów telewizyjnych Disneya. Wtedy przyszłe gwiazdy miały zaledwie 12 lat! Później młoda Britney rozpoczęła karierę muzyczną, występując jako support przed występami grupy młodzieżowej 'N Sync, której wokalistą był Justin.

Wspólny proces twórczy szybko przerodził się w związek romantyczny. Fani pary podziwiali swoje idole. Starsza widownia zastanawiała się, czy Justin i Britney naprawdę darzyli się uczuciem. Jednak wspólni znajomi muzyków zapewniali, że związek pary nie był chwytem marketingowym.

Oświadczyny i rozstanie

Pod koniec 2001 roku Justin Timberlake i Britney Spears już mieszkali razem i publicznie występowali wyłącznie razem. Wszystko zmierzało pewnie w stronę ślubu. Prezent od Justina dla Britney, pierścionek o wartości 100 000 dolarów, tylko pobudzał fanów pary. Niestety, prezent muzyka nigdy nie stał się symbolem ich związku z Spears.

W 2002 roku kochankowie niespodziewanie się rozstali. Fanom nie podano dokładnej przyczyny incydentu. Krótko po rozstaniu z Britney, Timberlake wydał piosenkę „Cry Me A River”, którą poświęcił Spears. Ponadto Justin wielokrotnie wspominał w wywiadach, że piosenkarka złamała mu serce.

Nowe informacje

Porównując dwie i dwie, publiczność doszła do prostego wniosku: Britney była winna zdrady! Pierwszy cios w ten punkt widzenia został zadany dopiero w 2021 roku, gdy Spears wydała autobiograficzny dokument. W nim kobieta oskarżyła bezpośrednio swojego byłego kochanka o wykorzystanie ich tragedii do osobistej „promocji”.

 

Zauważ, że Justin nie sprzeciwił się Britney. Wręcz przeciwnie, Spears złożyła publiczne przeprosiny i silnie poparła długotrwały proces uwolnienia się spod kurateli jej tyranicznego ojca. Ale aktualna reakcja Timberlake’a jest zupełnie inna. Nic dziwnego, skoro rewelacje z autobiograficznej książki Britney zagrażają zrujnowaniem życia piosenkarza.

W swojej książce Britney Spears twierdzi, że długoletnie rozstanie było spowodowane niezdolnością do tolerowania zachowania Justina. Timberlake, mówią, zmusił piosenkarkę, która była od niego w ciąży, do pozbycia się płodu. A po tym zaczął też zdradzać Britney. Oszołomieni fani zwolnili prawdziwą falę nienawiści na Justina. Teraz Timberlake przygotowuje się do pozwu przeciwko swojej byłej kochance. A my wreszcie będziemy mieli okazję dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się wtedy, ponad 20 lat temu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet