Porzucone dziecko znalezione w Filadelfii Walmart: dochodzenie w toku

Porzucone dziecko znalezione w Filadelfii Walmart: dochodzenie w toku. 🚨 Odkryj, co stało się z małym dzieckiem i jakie kroki podejmuje policja w tej sprawie. Sprawdź aktualizacje na bieżąco!

W czwartek wieczorem zaledwie 3-miesięczna dziewczynka została pozostawiona sama w sklepie Walmart w Filadelfii. Tę informację potwierdziła policja w Filadelfii. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta zostawili dziecko w sklepie przy Byberry Road. Podeszła do nich ochrona sklepu, podejrzewając ich o kradzież, po czym uciekli, zostawiając dziecko.

Ochrona Walmartu wezwała policję w czwartek około godziny 23:00. Sanitariusze ze straży pożarnej w Filadelfii zabrali dziecko do szpitala Jefferson-Torresdale. Według filadelfijskiej policji lekarze zbadali ją i stwierdzili, że jest w dobrym stanie.

Opiekę nad dzieckiem przejął Departament Opieki Społecznej w Filadelfii. Policja uważa, że ​​zidentyfikowała rodziców dziecka i skontaktowała się z nimi. Wygląda na to, że rodzice nie brali udziału w kradzieży w sklepie. Anonimowe źródło wspomniało, że niektóre osoby, które zostawiły dziecko, mogły nie brać udziału w kradzieży.

Jednostka ds. ofiar specjalnych Departamentu Policji w Filadelfii prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia, ale nikomu nie postawiono jeszcze zarzutów.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z Jednostką ds. Ofiar Specjalnych pod numerem 215-685-3260 lub przesłanie anonimowej wskazówki na linię porad PPD pod numerem 215-686-TIPS (8477) lub zadzwonienie pod numer 911.

W piątek Departament Opieki Społecznej i Biuro Szeryfa w Filadelfii nie otrzymały natychmiastowej odpowiedzi na prośbę PEOPLE o komentarz.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet