„Niezauważony gość”: mała sowa pojawia się na cztery dni na choince rodziny Kentucky

Niezauważony gość: mała sowa pojawia się na cztery dni na choince rodziny z Kentucky. 🦉🎄 Co oznacza jej tajemnicza wizyta? Przekonaj się o uroku tego niezwykłego zdarzenia!”

W tym tygodniu rodzinę z Kentucky spotkała wielka niespodzianka, gdy dowiedziała się, że bez jej wiedzy mała sowa mieszkała na ich choince przez cztery dni.

Właścicielka domu, Michelle White, powiedziała, że ​​przyniosła drzewo do swojego domu, nie zdając sobie sprawy, że w środku znajduje się sowa. Dowiedzieli się o tym dopiero, gdy sprzątacz dywanów Bobby Hayes zobaczył sowę podczas pracy w ich domu.

Hayes, właściciel firmy Magic Carpet Cleaning, powiedział: „Sowa po prostu siedziała na niższej gałęzi. Wpełzł na drzewo i znalezienie go zajęło mi kilka minut.

White była zszokowana, gdy dowiedziała się o ukrytej sowie. Wspomniała: „Mam trzy psy i cały czas korzystamy z tego pokoju. Oglądamy tu telewizję, a kuchnia jest tuż obok. Nie było śladu sowy.

Hayes wysłał Whiteowi zdjęcie, na którym trzyma sowę, a ona początkowo pomyślała, że ​​to żart. Powiedziała: „Myślałam, że umieścił tam pluszowe zwierzę lub ozdobę, więc od razu do niego zadzwoniłam. Zapytałem: „Żartujesz sobie?” Powiedział nie.'”

Hayes wypuściła sowę z powrotem na wolność, a teraz White planuje zrobić na drutach ozdobę z ptakiem, aby umieścić ją na drzewie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet