Selena Gomez została sfotografowana bez makijażu i ponownie skrytykowana.

Selena Gomez została przyłapana przez paparazzi bez makijażu. 31-letnia piosenkarka została zauważona na ulicy w Beverly Hills, gdy wracała z przyjaciółką z baru sushi. Wcześniej poszły razem na zakupy, a Selena wybrała na zakupy najwygodniejszy styl: legginsy, długi rękaw, trampki i obszerny płaszcz.

Kiedy w sieciach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia gwiazdy, ludzie ponownie zaczęli krytykować jej wygląd. Zarówno fani, jak i hejterzy artystki publicznie dyskutują o jej wadze i tym, że ich zdaniem przestała o siebie dbać. Sama Selena wielokrotnie wypowiadała się publicznie na ten temat, mówiąc, że z powodu tocznia – choroby autoimmunologicznej, na którą przeszła już przeszczep nerki – musi brać leki hormonalne, a jej waga się waha i przyjmuje w tej sprawie bolesne komentarze bardzo poważnie bolesne.

Odpowiadając na krytykę swojej sylwetki, Selena twierdzi, że „nigdy nie była modelką” i nigdy nią nie będzie, ale fala zawstydzania jej ciała nie ustaje. Któregoś dnia na Instagramie* inny hejter poradził Selenie, aby „usunęła wypełniacze/implanty z policzków”, ponieważ już „zepsuli” jej mózg. Gomez nie była leniwa i przyszła w komentarzach, aby osobiście odpowiedzieć doradcy i oświadczyła, że robi tylko zastrzyki z botoksu.

Ludzie na portalach społecznościowych krytykują nie tylko wygląd Seleny, ale także jej życie osobiste. Niedawno nowy chłopak piosenkarki, producent muzyczny Benny Blanco, był molestowany, ponieważ zdaniem fanów Seleny jest on nieatrakcyjny i do niej nie pasuje. Gomez musiała publicznie bronić swojego kochanka: stwierdziła, że jest z nim niesamowicie szczęśliwa i że traktował ją lepiej niż wszystkich jej poprzednich partnerów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet