Katy Perry i Orlando Bloom po raz pierwszy pokazali swoją 3-letnią córkę podczas koncertu piosenkarki: urocze wideo.

Specjalny gość odwiedził Katy Perry podczas ostatniego występu jej rezydencji w Las Vegas. Podczas występu piosenkarka poświęciła chwilę, aby przywitać swoją 3-letnią córkę z Orlando Bloomem. „Daisy, kocham cię tak bardzo. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką. „Cieszę się, że jesteś tutaj” – powiedziała gwiazda ze sceny, a kamera pokazała dziewczynkę w czerwonej sukience w dużą kropkę i różowe słuchawki. Sądząc po rozczochranym włosach i czerwonych policzkach, maluch wyraźnie bawił się razem z tłumem tysięcy – po prostu najbardziej urocza rzecz dnia! Nawiasem mówiąc, to pierwsze oficjalne pojawienie się dziecka; wcześniej widzieliśmy ją tylko na zdjęciach paparazzi.

W innym wzruszającym wideo opublikowanym przez fana Katy na platformie X (dawniej Twitter), 39-letnia piosenkarka powstrzymywała łzy, dziękując swojej rodzinie.

„Dziękuję mojemu partnerowi Orlando za jego niesamowite wsparcie i za to, jak wspaniałym ojcem jest. Kocham cię. Stworzyłam ten pokaz po narodzinach mojej córki Daisy Dove. Kiedy ją poznałam, poczułam, że cała miłość, której kiedykolwiek szukałam, jest wreszcie w moim życiu. Zrobiła mnie kompletną, uzdrowiła i pokazała mi, jak znowu zacząć się bawić. Dlatego ten pokaz jest poświęcony wewnętrznemu dziecku każdego z nas – w nadziei, że gdybyśmy wszyscy mogli zobaczyć życie oczami dzieci, bylibyśmy wolni.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet