Już całkiem dorosły! 19-letni syn Sarah Jessiki Parker po raz pierwszy pokazał się po latach.

Przygody przyjaciółek z ekranu z Nowego Jorku trwają! Kilka dni temu odbyła się premiera kontynuacji kultowego serialu zatytułowanego „And Just Like That”. Wykonawcy głównych postaci, a także ich grupa wsparcia z rodziny i przyjaciół, przybyli, by zaprezentować show. Ale to, co przyciągnęło największą uwagę, to główna gwiazda serialu, która po raz pierwszy od wielu lat zaprezentowała swojego najstarszego potomka publiczności. Pokazujemy, jak wygląda 19-letni syn Sarah Jessiki Parker.

Jak wygląda syn Sarah Jessiki Parker jako dorosły?

56-letnia aktorka nie przeszła po czerwonym dywanie sama, ale w towarzystwie swojego męża, aktora Matthew Brodericka, i ich wspólnego syna, Jamesa Wilkie. Dla tej rodziny wspólne wychodzenie na zewnątrz to rzadkość. Pomimo ich popularności, para, która wychowuje trójkę dzieci, rzadko zabiera je ze sobą na wydarzenia społeczne, chcąc dać im normalne dzieciństwo.

Ale, jak się dowiedzieliśmy, tego lata najstarszy potomek pary ukończył szkołę. A teraz jest już dorosłym facetem, który potrafi poradzić sobie z większym zainteresowaniem. Jesteśmy pewni, że teraz będziemy go widzieć częściej. Warto przypomnieć, że ostatni raz Parker zaprezentowała swojego syna światu było około pięciu lat temu.

Na czerwonym dywanie Sarah Jessica Parker miała na sobie ubranie pasujące do jej postaci. Wybór aktorki w postaci szarej różowej sukienki z obszerną spódnicą i płaszczem z szyfonu był czymś, co z pewnością zatwierdziłaby Carrie Bradshaw. Różowe szpilki z własnej kolekcji gwiazdy były wisienką na torcie.

Mąż i syn nie przyciągali uwagi i wolą klasyczne czarne garnitury z pasującymi krawatami. Jednak ten ostatni, pomimo prostoty stroju, nie mógł uniknąć zainteresowanych spojrzeń publiczności. Fani, zwłaszcza fanki, byli zachwyceni widokiem dojrzewającego Jamesa. „Już całkiem dorosły”, „Przystojny”, „Godny pozazdroszczenia pan młody”, „Oczy matki, uśmiech ojca”, piszą.

Powiedz nam, co sądzisz o 19-letnim synu Sarah Jessiki Parker? Na kogo bardziej przypomina: mamę czy tatę? Napisz w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet