Jak wyglądają dorosłe dzieci Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa: rzadkie zdjęcia rodzinne

Najbardziej tajemnicza para celebrytów – Anna Kournikova i Enrique Iglesias – rzadko dzielą się zdjęciami rodzinnymi, a nawet mniej publicznymi wystąpieniami, które przypadkowo zostają uchwycone na kamerze. Jednak wiadomo, że trudno znaleźć kogoś szczęśliwszego niż oni, nawet w Hollywood (nie bez powodu mówi się, że szczęście lubi ciszę). Potwierdza to pierwszy post tenisistki od dwóch lat na zakazanej sieci społecznościowej z okazji Dnia Ojca.

„Szczęśliwego Dnia Ojca dla mojego mężczyzny i wszystkich tatusiów,” napisała sportsmenka na Instagramie* pod uroczymi zdjęciami swojego męża z ich dorosłymi dziećmi.

  

Fani Kournikovej nie zignorowali najnowszej publikacji – prawdopodobnie już czekali na nowe zdjęcia. Chociaż sama Anna postanowiła pozostać za kulisami, jej fani nie szczędzili miłych słów i podziwu. „Masz szczęście, że możesz nazywać Enrique swoim mężczyzną, a on ma szczęście, że ma ciebie. Kocham waszą rodzinę”, „Co za wspaniała rodzina, Anno!”, „Tak uroczo! Dziel się dalej swoimi zdjęciami, bardzo je kochamy!” – pisali subskrybenci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet