😢 „Kocham cię i bardzo tęsknię!” – napisała córka Johna Travolty, która opublikowała wyjątkowe zdjęcie ze swoją zmarłą matką. 💔

 

W 2020 roku, gwiazda Hollywood John Travolta stracił swoją żonę, Kelly Preston, która zmarła w wieku 57 lat po heroicznej walce z rakiem piersi.

 

Od pożegnania z Kelly 12 lipca 2020 roku minęły prawie cztery lata. John i Kelly wzięli ślub prawie 30 lat temu, w 1991 roku, i razem mieli dwoje dzieci: syna Jetta, który tragicznie zmarł w wieku 16 lat w 2009 roku, córkę Ellę Blue, która niedawno obchodziła swoje 24. urodziny, oraz syna Benjamina, obecnie 13-letniego. Na Dzień Matki, John i Ella wspominali ukochane chwile z życia rodzinnego. Ella podzieliła się wzruszającym zdjęciem, na którym jako małe dziecko jest kąpana przez swoją mamę.

Pod postem pojawiły się liczne wspierające wiadomości od fanów: „Jakie wspaniałe zdjęcie. Wy dwaj tak bardzo dbacie o siebie. Jestem pewien, że twoja mama czuwa nad tobą z ogromną dumą” – napisał jeden z fanów.

„Takie słodkie zdjęcie, a twoja mama była aniołem. Szczęśliwego Dnia Matki dla niej” – skomentował inny. „Twoja mama była naprawdę piękna. Byłaby niesamowicie dumna z ciebie” – wyraził swoje uczucia kolejny komentujący.

 

Niedawny wpis Ellii na blogu również oddał hołd jej zmarłemu, starszemu bratu, Jettowi, w dniu, który byłby jego 32. urodzinami 13 kwietnia. Udostępniając czarno-białe zdjęcie, na którym są razem na krześle, Ella z czułością wspominała go. Miała dziewięć lat, gdy on zmarł.


John również podzielił się wspomnieniami z rodzinnego spotkania, które wcześniej zorganizowali, wraz z poruszającym czarno-białym portretem Kelly z Ellą i Jettem obok siebie. „Szczęśliwego Dnia Matki, Kelly. Kochamy cię i tęsknimy za tobą” – napisał John w podpisie do posta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet