«Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że najbogatszy aktor na świecie ma majątek wynoszący 3 miliardy dolarów.» 😲

Kiedy mowa o najbogatszych aktorach, zwykle wymienia się Dwayne’a Johnsona i Toma Cruise’a. Jednak najbogatsza z nich wszystkich, Jami Gertz, często pozostaje nieznana. Mimo jej ogromnego bogactwa wielu ludzi nadal nie wie, kim dokładnie jest.

W latach 80. filmy takie jak „The Lost Boys” i „Sixteen Candles” przyczyniły się do wzrostu popularności Gertz. Następnie płynnie przeszła do telewizji, pokazując swoje umiejętności w takich programach jak „This is Us,” „Seinfeld,” „Modern Family” i „Still Standing.” Jej kariera trwająca cztery dekady ugruntowała jej pozycję w branży. Jednak jej niezwykła historia sukcesu wykracza daleko poza hollywoodzki blask.

Gertz jest naprawdę zamożna; jej szacunkowa wartość netto wynosząca 3 miliardy dolarów nie jest tylko hollywoodzką fikcją. Oprócz kariery aktorskiej, jej małżeństwo z milionerem Antony’m Resslerem pozwoliło jej na zgromadzenie ogromnego majątku. Posiadanie mniejszościowego udziału w zespołach Atlanta Hawks z NBA i Milwaukee Brewers pokazuje różnorodność ich inwestycji. Jednak ich wpływ wykracza poza sport.

Ich działalność charytatywna ma znaczący wpływ. Ich darowizna w wysokości 10 milionów dolarów na rzecz Ressler-Gertz Foundation pokazuje ich oddanie sztuce, edukacji, zdrowiu i organizacjom żydowskim. Kluczowa rola Gertz jako członka zarządu Melanoma Research Alliance podkreśla jej zaangażowanie w działania filantropijne.

Kariera Gertz obejmuje dobrze znane hity z lat 80., takie jak „Quicksilver” i „Less Than Zero,” a także przerwę na badanie tworzenia perfum dla Lanvin. Pomimo negatywnych recenzji na początku, jej powrót przyniósł jej sukces z hitem „Twister.” W latach 2000. z powodzeniem wkroczyła na telewizję, zdobywając Grammy i nominację do Emmy za występ w „Ally McBeal.”

Jej ogromne bogactwo nie pochodzi tylko z talentu aktorskiego. Dywersyfikacja działalności biznesowej Gertz i jej męża znacząco zmieniła ich sytuację finansową. Forbes szacuje, że wartość netto Resslera wynosi 7,1 miliarda dolarów. Obejmuje to również różnorodne przedsięwzięcia Gertz, takie jak firmy doradcze i lifestyle’owe, jak Henry Rose i JG&A, LLC. Ta różnorodność podkreśla talent Gertz do przedsiębiorczości poza przemysłem rozrywkowym.

Historia Gertz podważa typowy hollywoodzki stereotyp. Jej droga od złotego ekranu lat 80. do różnorodnych przedsięwzięć biznesowych jest hołdem dla jej determinacji, elastyczności i wizjonerskiego ducha. Ressler uznaje kluczowe starania Gertz i podkreśla jej istotną rolę w kształtowaniu ich udanego imperium korporacyjnego. Jej historia to nie tylko sukces i bogactwo; to opowieść o przezwyciężaniu trudności, błyskotliwej intuicji biznesowej i niezłomnym zaangażowaniu w tworzenie trwałej różnicy.

Ogromne bogactwo Gertz, wynoszące 3 miliardy dolarów, nie jest jedynym wskaźnikiem jej sukcesu. Jej małżeństwo z Antony’m Resslerem otworzyło drzwi do znacznego majątku. Ich inwestycje i udziały w drużynach NBA, takich jak Atlanta Hawks i Milwaukee Brewers, pomagają dywersyfikować ich majątek. Jednak ich wpływ wykracza poza biznes.

Ich działalność charytatywna ma głęboki wpływ. Ich oddanie sztuce, edukacji, zdrowiu i organizacjom żydowskim jest zilustrowane przez rekordową darowiznę w wysokości 10 milionów dolarów na rzecz Ressler-Gertz Foundation. Zaangażowanie Gertz w działalność charytatywną jest dodatkowo podkreślone przez jej istotną rolę jako członka zarządu Melanoma Research Alliance.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet