ROSJANIE ZA DARMO WYREMONTOWALI MIESZKANIE SAMOTNEJ MATKI, ABY MOGŁA WRÓCIĆ DO SWOJEGO DZIECKA

Kobieta z dwójką dzieci żyła w tak przerażających warunkach, że nie można mieć pretensji do służby opiekuńczej, która zabrała jedną z córek od matki. Jednak powrót dziecka był niemożliwy, ponieważ nie było pieniędzy na „poprawę warunków”. Wtedy znaleziono dwóch chłopaków, którzy dokonali porządnego remontu za darmo, aby rodzina mogła się ponownie połączyć.

W mieście Lytkarino w obwodzie moskiewskim, dwóch chłopaków za darmo wyremontowało mieszkanie samotnej matki, której dziecko zostało zabrane przez służby opiekuńcze z powodu złych warunków mieszkaniowych.

Kobieta nazywa się Nadzieja. Ma dwie córki. Musiała opuścić swojego alkoholika, który nie pracował i poddawał się. Nadzieja nie miała wystarczająco pieniędzy na remont mieszkania i choćby minimalne dostosowanie go do normalnych warunków życia dla dzieci. Dowiedziawszy się o problemach Nadziei, służby opiekuńcze przyszły i zabrały jej 14-letnią córkę do ośrodka rehabilitacyjnego.

Mieszkańcy miasta, z kolei, postanowili pomóc. Wiaczesław i Anatolij dowiedzieli się o historii kobiety z Internetu. Przyjechali do Nadziei i w ciągu kilku tygodni dokonali remontu. Inni mieszkańcy pomogli z materiałami i pieniędzmi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet