«Co się zmieniło w ciągu ostatnich 15 lat u słynnych pięcioraczków?» 😦

Te dziewczynki są naprawdę dobrze znane; pewien czas temu przyszły na świat, ale ich opiekunowie, Warwara i Dmitrij Artamkin, są zwykłymi ludźmi, którzy nie mają nic wspólnego z urokiem świata show-biznesu. Ich historia to opowieść o wierze i wytrwałości.

Kiedy para dowiedziała się, że Warwara jest w ciąży, ich radość została przyćmiona wiadomością, że spodziewają się kilku noworodków, a lekarze dawali niewielkie szanse na urodzenie zdrowych dzieci. Para odrzuciła pomysł częściowej aborcji, ponieważ było to sprzeczne z ich wartościami religijnymi. W przeszłości doświadczyli straty, nawet w obliczu przytłaczających okoliczności.

 

Ich kosztowne, ale skuteczne poszukiwanie brytyjskiej kliniki, która mogłaby podtrzymać ciążę, zakończyło się sukcesem. Dobroczyńcy, poruszeni cierpieniem Artamkinów, zebrali potrzebne fundusze.

Nawet po piętnastu latach nieustająca współpraca Artamkinów nie osłabła. Podczas gdy Dmitrij odnalazł sens w kościele i został wyświęcony na duchownego, Warwara zajmuje się domem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet