STYLIŚCI PRZEKSZTAŁCILI KOBIETĘ Z DOJRZAŁEJ PANI W PIĘKNĄ I STYLOWĄ DZIEWCZYNĘ

Umiejętność ubierania się pięknie nie tylko cieszy oczy innych, ale także pomaga dziewczynom wyglądać młodziej niż ich wiek. I odwrotnie: niechlujstwo i zaniedbanie wizualnie dodają lat. Bohaterka programu „Modowy Wyrok”, Natalia, zdaje sobie sprawę, że nie potrafi ubierać się pięknie i stylowo, przez co ma wiele kompleksów, stara się poprawić sytuację, ale wszystkie jej próby były daremne.

Straciwszy wszelką nadzieję na stanie się modną na własną rękę, kobieta zwróciła się do popularnego programu „Modowy Wyrok”. A dokładniej, inicjatorką tego zgłoszenia była jej matka. Rodzic martwi się o swoją córkę. Faktem jest, że z powodu swojej otyłości i nieumiejętności pięknego ubierania się, jej dziedziczka nie może ułożyć swojego życia osobistego. W momencie zgłoszenia do programu, matka, Natalia i jej mały syn mieszkali w jednopokojowym mieszkaniu. Kobieta skarży się również, że Natalia w ogóle nie lubi, jak jej ubrania na niej leżą i przerabia wszystko sama na swojej maszynie do szycia. Matka bohaterki narzeka, że każdego dnia siedzi do późna i szyje na maszynie.

Rodzic wcale nie jest zadowolony z takiego stanu rzeczy i ma nadzieję, że styliści z „Modowego Wyroku” nauczą Natalię, jak być stylową.

Na początku jej matka wybrała kilka modnych stylizacji dla bohaterki. Zobaczmy, jak rodzic poradził sobie z tym zadaniem. Niestety, wszystkie wybrane rzeczy są dość staroświeckie; nie ukrywają, ale tylko podkreślają wady figury. Bohaterka miała podobną opinię: odrzuciła wszystkie trzy modne stroje wybrane przez matkę.

 

Teraz kolej na modowych ekspertów! Najpierw Natalce zafarbowano włosy na rudy kolor, zrobiono stylizację i jasny makijaż! Teraz nie wygląda jak zmęczona mężatka w dojrzałym wieku, lecz jak wolna dziewczyna aktywnie szukająca!

 

Na początku bohaterka miała na sobie jasnoniebieską bluzkę z żółtym kwiatem i szarą koronkową spódnicę. Żółta torebka dopełnia stylizację.

 

Drugi look: spódnica culotte, bluzka w paski i różowy blazer – stylowe i, moim zdaniem, wygodne, funkcjonalne połączenie. Dopełnij tę stylizację białymi trampkami, co czyni ją całkowicie casualową.Za trzecim razem Natalia wystąpiła w długiej różowej sukience. Kobieta przyznała, że podobały jej się wszystkie trzy stroje wybrane przez stylistów i nie miała ochoty ich zmieniać – a to wielki sukces!

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet