«Dwie identyczne bliźniaczki o różnych orientacjach: jedna jest “singielką”, a druga ma chłopaka!» 😬

 

Urodzone w 2002 roku jako bliźniaczki syjamskie, Lupita i Carmen odrzucają pogląd, że są niepełnosprawne, traktując to bardziej jako mentalność niż fizyczne ograniczenie. Początkowo dawano im tylko trzy dni życia, ale obecnie pogodziły się ze swoim wspólnym istnieniem i sprzeciwiły się zaleceniom lekarskim, by poddać się operacji rozdzielenia.

 

Mają więź, która trwa ponad granicami i czasem, mieszkając w Connecticut od 2 roku życia, i radzą sobie z codziennymi obowiązkami z niezwykłą elastycznością. Ze względu na swoją bliską więź emocjonalną i wyzwania związane z byciem osobno, postanowiły pozostać razem.

 

Carmen i Lupita są nierozerwalne, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Są czymś więcej niż tylko bliskimi przyjaciółkami; mają silne połączenie i wspólną nogę.

W niedawnym wywiadzie siostry podzieliły się intymnymi informacjami o swoim życiu, w tym szczegółami na temat ich relacji i odpowiedziami na często zadawane pytania dotyczące ich stanu. Obie aspirują do zostania weterynarzami, a w obliczu wyzwań, takich jak randkowanie, wykazują wytrwałość i grację.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet