🥺 «Szokujące wieści dotyczące Jaya Leno, które sprawią, że fani zaniemówią!💔Jak on teraz wygląda?»

W drugiej połowie 2022 r. dobrze znany poprzednik „The Today Evening Time Appear” doświadczył szeregu żałosnych wydarzeń, które oczyściły go z konsekwencji nie jednego, ale dwóch poważnych wydarzeń, oczyszczając go z rozprzestrzeniania się chorób rozproszonych po wszystkich przez jego ciało.

Do pierwszego zdarzenia doszło w zeszłym roku, kiedy 73-letni komiks został ranny w strasznym pożarze pojazdu. Na małej wiatce swojego domownika w Los Angeles Jay Leno stopniowo odnawiał jeden ze swoich cenionych samochodów kolekcjonerskich.

Nie został poinformowany, że ten pamiętny dzień na zawsze pozostanie w jego pamięci. Straszliwy obrót wydarzeń spowodował autentyczne chwile i oparzenia trzeciego stopnia, wymagające dziewięciodniowego pobytu w prestiżowym Grossman Burn Center w West Slopes.

W każdym razie pokazało, że przeznaczenie z niezachwianą gorliwością zabiegało o dobro zabawnego bohatera.

Jay Leno miał wypadek na motocyklu, w wyniku którego doznał złamania obojczyka, dwóch pękniętych żeber i innych obrażeń.

Niezłomna dusza komika przeżyła szereg wpadek i dziś prezentuje dwie porywające kreacje:

NBC „Postawiłeś swoje życie” i „Zadaszenie” Jaya Leno.

W Hot Wheels:

Podczas swojego debiutu w Extreme Challenge Leno odbył wybrane spotkanie, podczas którego odkrył dane dotyczące swoich planów emerytalnych – lub ich potrzeby – a także okoliczności, które ostatecznie skłoniły go do wycofania się z życia publicznego.

Mocny w swoim zaangażowaniu w handel nocny, pomysłowy moderator był zdecydowany kontynuować swoją część, w istocie nie rozważając przejścia na emeryturę, dopóki udar nie zada mu nieprzewidzianego ciosu. Bez wątpienia powiedział: „W takim razie złagodź swoje podejście”.

Niewzruszenie oznajmił: „To nastąpi po tym, jak zrezygnujesz ze służby po udarze”, co oznacza, że ​​będzie trzymał się wybranej przez siebie drogi, dopóki jego zdrowie nie będzie tego przewidywać. Jay Leno pokazał swoją niewyobrażalną elastyczność, dzielnie dochodząc do siebie po niedawnym procesie.

Przeszedł przez długi okres w ośrodku uzdrawiania, ucząc się strategii łączenia, ale po pobycie nie zmarnował czasu na powrót za kierownicę i powrót do miejsc swoich strasznych wypadków.

Wyprzedany rój powitał go gromkimi pochwałami w elitarnym klubie Comedy Enchantment Club w Hermosa Beach w Kalifornii, gdzie zadziwił widzów swoim triumfalnym powrotem do organizacji.

Podczas spotkania, które odbyło się miesiąc po tym strasznym wydarzeniu, towarzyska w ramach swoich refleksji na temat katastrofy spowodowanej pożarem pojazdu zajęła się niebezpieczeństwami związanymi z pracą przy samochodach.

„Praca przy samochodach prowadzi do wielu wypadków” – stwierdził, podkreślając, że skala tej katastrofy jest bardziej godna uwagi niż większość innych.

„Uświadomiłem sobie, jak blisko byłem lampki kontrolnej, i pomyślałem: «Och, och»” – powiedział szorstko

Zażądał, aby tak się czuł, mimo że jego twarz płonęła, i porównał to uczucie do wyjątkowo groźnego rodzaju oparzeń słonecznych. W klinice Jay Leno doświadczył dwóch trudnych strategii łączenia skóry, które były wymagane, aby przyspieszyć ułożenie korzystniejszej i bardziej energetycznej skóry.

On również brał udział w sesjach w komorach hiperbarycznych, mających na celu poprawę dotlenienia tkanek, najważniejszego organu w obrębie rekonwalescencji.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet