😳 «Jak wygląda Linda Evangelista teraz, po nieskutecznych zabiegach onkologicznych i operacjach plastycznych?» 😩

Linda Evangelista szybko i zdecydowanie zdobyła sławę w branży modowej. Urodzona z naturalną urodą, była przeznaczona do chodzenia po najbardziej prestiżowych wybiegach na świecie. W wieku 15 lat wygrała konkurs piękności i podpisała kontrakt z renomowaną agencją modelek „Elite”.

Evangelista, znana ze swojego chłodnego nastawienia i śmiałej energii, hipnotyzowała fotografów i projektantów swoją zdolnością do przekształcania się w różne postacie i zręcznie uchwyceniem nawet najbardziej nowatorskich trendów.

Evangelista, jedna z najbardziej poszukiwanych gwiazd wybiegu wśród prestiżowej „wielkiej piątki” lat 90., jest nierozerwalnie związana ze „złotą” erą modelek. Jej wkład w tę dziedzinę był tak niezachwiany, że wydawało się, że Steven Meisel stracił inspirację, gdy jej zabrakło.

Jednak od 2016 roku Evangelista nagle wycofała się z życia publicznego, prowadząc pustelniczy styl życia, który nie pasował do jej barwnej osobowości, rzadko pojawiając się na głośnych wydarzeniach.

 

Evangelista ujawniła swoje cierpienie w długim wywiadzie dla magazynu People w 2021 roku, ujawniając, że doznała nieudanej operacji plastycznej. Życie supermodelki całkowicie się zmieniło, gdy rozwinęła się u niej paradoksalna hiperplazja tłuszczowa, rzadkie powikłanie planowanego zabiegu usuwania tłuszczu zwanego kriolipolizą.

 

Gdy Evangelista otrzymała diagnozę raka piersi w 2018 roku, los zadał jej kolejny druzgocący cios. Zdecydowała się na podwójną mastektomię, gotowa na zaciekłą walkę. Jednocześnie rozpoczęła proces przeciwko firmie produkującej CoolSculpting. Chociaż jej sprawa została rozstrzygnięta w 2022 roku, Evangelista musiała przejść kolejną rundę leczenia, gdy choroba powróciła.

Evangelista, która 10 maja kończy 59 lat, pokonała przeciwności i przezwyciężyła beznadzieję, by zacząć od nowa swoje życie. Włożyła wiele wysiłku, aby zaakceptować i pokazać swoje nowe ja. Po latach polegania na mocno retuszowanych zdjęciach i starannych wyborach kątów, Evangelista ostatecznie odzyskała swoją indywidualność.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet