«Zdecydowałam się prześcignąć moją przyrodnią siostrę po tym, jak poinformowałam ją, że na mój ślub będzie miała na sobie suknię z białymi kryształkami.»😡

Przyszła panna młoda, Iris, dowiaduje się, że jej przyrodnia siostra Heather planuje wystąpić w jaskrawych ubraniach. Pomimo wyzwań w rodzinie Iris postanawia opracować trudną strategię, aby pokrzyżować spisek Heather.

Kiedy Heather pojawia się w dniu ślubu ubrana w luksusowy strój, odkrywa, że ​​druhny Iris są ubrane dokładnie tak samo. Heather nie ma obecnie pewności, że jej układ się nie sprawdził. Iris okazuje solidarność, wychodząc i witając Heather jako druhnę.

Od tego czasu Iris na pierwszym miejscu stawia swoje dobro psychiczne i trzyma ją z dala od konfliktów rodzinnych. Jej ćwiczenia wbrew pozorom sprzyjają rozwojowi i harmonii.

W powiązanej historii pojawia się nieprzewidziana presja, gdy charakterystyczny gość weselny nieumyślnie niszczy ubranie podczas występu, co przynosi odwrotny skutek.

Pomimo naszej długiej historii razem Dan i ja nigdy nie byliśmy w związku sentymentalnym. Lauren, jego nieużywana małżonka, nie zaakceptowała mnie całkowicie, okazując wobec tego pogardę. Na ich ślub, którego tematem przewodnim było „Przyjęcie z roślinami w ciepłych odcieniach”, miałam na sobie suknię, która według mnie była pasującą. Nie przypuszczałam, że mój wybór ubioru wywoła kłótnie.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet