„NIE TAK DOBRZE, JAK SIĘ WYDAJE”: JAK WYGLĄDAJĄ CELEBRYCI 50+ BEZ PHOTOSHOPA

Jeśli zobaczysz zdjęcia niektórych celebrytów bez Photoshopa, w ogóle ich nie rozpoznasz. Zawsze wyglądają świetnie na ekranach i okładkach magazynów. Wszystko to dzięki dobrym kosmetologom, treningom i zdrowemu stylowi życia. Ale nie da się obejść bez kosmetyków, a także edytorów zdjęć. Dlatego widzimy idealne gwiazdy i chcemy być tacy jak oni.

Wielu celebrytów, zwłaszcza tych powyżej 50 roku życia, prawie nigdy nie wychodzi z domu bez „wojennych barw”. Nawet podczas spacerów starannie dobierają swoje stroje i zawsze zakrywają twarze ciemnymi okularami i kapeluszami z szerokim rondem. Ale niektórym paparazzi udaje się uchwycić tę czy inną osobowość medialną w jej naturalnej formie. Spójrzmy na zdjęcia gwiazd i porównajmy je z ich „wyjściowymi” wizerunkami.

Uma Thurman, na przykład, nie ma sensu ukrywać się przed fanami czy dziennikarzami. Wielu ludzi w ogóle jej nie rozpozna, jeśli zobaczą ją na ulicy. Nawet owal jej twarzy jest zupełnie inny, nie mówiąc już o cienkich rzęsach i podwójnym podbródku. Ale nie ma jej za co oceniać: ma już 50 lat.

 

 

Teraz spójrzmy na zdjęcia 52-letniej Celine Dion. Niedawno zachwyciła wszystkich na Tygodniu Mody, zarówno swoimi odważnymi strojami, jak i młodym chłopakiem. Niektórzy nawet krytykowali gwiazdę za jej szczupłą sylwetkę. Ale generalnie, Celine wyglądała świetnie. Pomogli jej w tym doświadczeni fotografowie, którzy nawet przetwarzali zdjęcia uliczne. Dion używa też dużo podkładu.

 

Tak wygląda Sandra Bullock w wieku 54 lat.

 

W wieku 62 lat Madonna zdecydowanie traci formę.

 

Kylie Minogue nie wygląda najgorzej w wieku 52 lat.

 

Sharon Stone, 62 lata, zdecydowanie pokazuje oznaki starzenia się na twarzy.

W wieku 58 lat Demi Moore wygląda bardzo zmęczona.

 

 

Spójrz na Naomi Watts. Jak ci się podoba? Ma teraz 52 lata.

Julianne Moore jest piękna jak zawsze. I to mimo że ma 60 lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet