«Gdzie jest jej urok i co się stało z jej twarzą?😱 Meg Ryan, 61 lat, która nie była widziana od sześciu miesięcy, pojawiła się publicznie po raz rzadki.»😫

 

Ostatnio Meg Ryan, 61 lat, wróciła do życia publicznego po sześciomiesięcznej nieobecności, pojawiając się, aby promować dokument swojego starego przyjaciela Michaela J. Foxa. Jednak w porównaniu do innych jej wystąpień, obserwatorzy zauważyli dramatyczną zmianę w jej wyglądzie, przez co stała się prawie nie do poznania.

 

Chociaż Ryan zawsze zaprzeczała, że przeszła operacje plastyczne lub kosmetyczne poprawki, pokazała swoje charakterystyczne blond włosy, większe usta i niesamowicie gładką skórę. Wygląd nominowanej do Złotego Globu zmienił się znacząco na przestrzeni lat, co doprowadziło do wielu spekulacji na temat możliwych operacji kosmetycznych.

 

W wywiadzie Ryan odniosła się do uporczywych oskarżeń o rzekome operacje plastyczne, mówiąc: „Szczerze mówiąc, nie zwracam na to zbytnio uwagi.”

Ryan w dużej mierze wycofała się z życia publicznego, woli koncentrować się na życiu rodzinnym. Ceni sobie swoją rolę jako matki, adopcyjnej matki jednego dziecka i samotnej matki dwójki dzieci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet