«Gdy mężczyzna jest wyśmiewany za spotykanie się z kobietą ważącą 114 kg, odpowiada swoim krytykom w idealny sposób.»😳

 

Kiedy publikujemy szczegóły naszego życia w internecie, otwieramy się na krytykę. Ponieważ ta młoda para lubi dzielić się swoimi zdjęciami online, niektórzy zareagowali surowo. Jednak ich dowcipna odpowiedź na krytykę jest trzeźwym przypomnieniem o znaczeniu trzymania się swoich przekonań. Historia Matta i Brittany Montgomery jest często opowiadana, ale nadal zadziwia dzięki ich osobowościom. Kiedy się poznali i zakochali, natychmiast zaczęli wspólne życie. Choć ich historia może wydawać się znajoma, jest jedna istotna różnica: kobieta jest znacznie większa od mężczyzny.

 

Brittany przez całe życie walczyła, aby czuć się akceptowaną i włączoną do społeczeństwa. Kontrolujący rodzice nie sprawiali, że czuła się bezpieczna, a rozmowy z nimi często pozostawiały ją pustą. Zaczęła nienawidzić swojego wyglądu i czuła się z tym niekomfortowo. Jako kobieta plus-size spotkała się z dwoma typami mężczyzn: tych, którzy byli zainteresowani jej krągłościami, i tych, którzy chcieli, aby schudła. Jej pech w randkowaniu sprawił, że zaczęła rozważać porzucenie poszukiwań miłości.

 

Los jednak miał wobec niej inne plany! W sierpniu 2020 roku poznała Matta Montgomery’ego online. Choć ich ciała nie mogły być bardziej różne, ich dusze były bardziej związane niż kiedykolwiek. „Na początku byłam trochę niepewna,” pomyślała Brittany. „Faceci z moich poprzednich związków grozili, że ze mną zerwą, jeśli nie zacznę chudnąć lub się starać. To wpłynęło na moją pewność siebie i próbowałam zmieniać swoją sylwetkę poprzez ćwiczenia.”

Jednak wiedzieli, że są zakochani. 30 stycznia 2022 roku Matt oświadczył się, a para natychmiast zaczęła planować przyszłość. Choć są ze sobą bardzo szczęśliwi, zastanawiają się, jak inni mogą postrzegać ich związek. „Ludzie komentują na Instagramie i sugerują, że nie jestem wystarczająco duży ani męski dla niej,” powiedział Matt, odpowiadając na pytanie o komentarze pod jego zdjęciami na Instagramie.

„Zauważam, że ludzie się gapią, gdy idziemy ulicą,” dodał. Choć wielu może nie rozumieć ani nie doceniać ich związku, mają tylko miłość do siebie nawzajem. Matt miał w przeszłości trudności w interakcjach z kobietami o „normalnych” rozmiarach. Matt doszedł do wniosku, że Brittany jest jego bratnią duszą, ponieważ sprawia, że czuje się wyjątkowy. Stara się zapewnić jej szczęście, ponieważ kocha ją taką, jaka jest. Powiedział jej po prostu: „Jesteś warta, zasługujesz na nieskończoną miłość każdego dnia i więcej,” okazując jej miłość bez żadnych zahamowań. „Wiem, że jesteśmy sobie przeznaczeni, bo patrzysz na mnie i czujesz to samo, co ja czuję do ciebie.”

Pokazuje swoją miłość do męża i głębię ich związku, przekraczając to, co widoczne, dodając zdjęcie siebie i swojej żony do złośliwych komentarzy, jakie ludzie zostawiają pod zdjęciami innych par. Co za wspaniałe zwycięstwo nad wątpiącymi! Oboje starają się normalizować interakcje między ludźmi o różnych rozmiarach. Powiedziała: „Chciałabym, żeby związki o mieszanych wagach były bardziej powszechne i normą,” wyrażając swoje pragnienie. Nowożeńcy ujawnili właśnie w tym miesiącu, że spodziewają się drugiego dziecka, Lakelyn, we wrześniu 2023 roku. Życzymy im wszystkiego najlepszego. Nic nie jest pewne, jeśli chodzi o znalezienie prawdziwej miłości i podążanie za sercem. Spróbujmy wszyscy kochać i przytulać się, niezależnie od wszystkiego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet