W Internecie dyskutuje się o nowym, odważnym wyglądzie 67-letniej Kim Cattrall i porównuje ją do Sarah Jessiki Parker: „Warto byłoby wziąć kilka lekcji stylu”

Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” Kim Cattrall, która od niedawna prowadzi prywatny tryb życia, z początkiem lata gwałtownie zwiększyła swoją aktywność społeczną. Niedawno Samantha Jones w odważnej mini była na pokazie Alexandra Wanga w Nowym Jorku ze swoim chłopakiem Russellem Thomasem. Zaledwie kilka dni później kochankowie pozowali już na przyjęciu z okazji otwarcia luksusowego hotelu w Atenach.

 

Na wydarzenie w Grecji Kim wybrała stylową, a jednocześnie dość ekstrawagancką stylizację, całkowicie w duchu swojej bohaterki: obcisłą sukienkę maxi z graficznym czarno-białym nadrukiem, jednym odkrytym ramieniem i odważnym rozcięciem sięgającym ud. Aktorka uzupełniła swój strój masywnymi kolczykami i miękką różową torebką z długim paskiem – Samantha z pewnością by to pochwaliła!

Nawet zwykle surowi czytelnicy tabloidu Daily Mail byli całkowicie zachwyceni nowym wyglądem aktorki. „Ma 67 lat i jest niesamowita!”, „Wspaniała, stylowa dama! Ma nienaganny gust”, „Wygląda niesamowicie! No dalej, Kim! – entuzjastyczni komentatorzy sypali komplementami. Oczywiście fani kultowego serialu nie zapomnieli porównać aktorki z jej byłymi kolegami z serialu: „Wygląda fajniej niż wszyscy z Seksu w wielkim mieście”, „Sarah Jessica Parker powinna wziąć od niej kilka lekcji stylu .”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet