«Bez makijażu i filtrów wygląda jak stara kobieta: 😨 Salma Hayek opublikowała nowe zdjęcia w mokrym bikini!» 😮

 

Salma Hayek prezentuje piękny letni wygląd. Znana aktorka niedawno pochwaliła swoich fanów świeżym zestawem zdjęć w bikini oraz lekkim wyznaniem na temat reakcji swojej rodziny na nie.

 

Salma jest widoczna w stylowym, wzorzystym ciemnoniebieskim bikini i kilku złotych naszyjnikach na swoich najnowszych zdjęciach. Żartobliwie pozowana jest na drabinie łodzi i pozostaje spokojna, pomimo kogoś zasypującego ją wodą. Osoba ta żartobliwie komentuje: „Kiedy twoja rodzina nie pozwala ci zrobić zdjęcia w bikini w spokoju”.

 

Oglądając swoją drogę, powiedziała: „Pod koniec ubiegłego roku musiałam dużo schudnąć i trenować, żeby czuć się komfortowo w bikini. Ponieważ był to pierwszy tydzień wakacji, jestem dumna z wykonanych zdjęć i nie mam wyrzutów sumienia”.

 

Jej najnowsze zdjęcia w bikini od razu zyskały dużą uwagę i setki komentarzy. „Na początku myślałem, że te zdjęcia są sprzed dwóch dekad!” powiedział jeden fan.

Wieczna piękność Salmy jest komplementowana: „Wyglądasz pięknie jak zawsze”. „Wyglądasz niesamowicie w tym bikini – naprawdę inspirująco”, dodał inny komentujący, chwaląc jej doskonałe ciało.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet