„Uderzające podobieństwo do ojca bez żadnej różnicy! 😲 Michael, syn Kelly Ripy i Marka Consuelosa, kończy 27 lat.” 😍

Kelly Ripa i Mark Consuelos są niewątpliwie jedną z najbardziej uwielbianych par w Ameryce. Są razem od około trzydziestu lat i mają trójkę dzieci. Wielu ludzi zwróciło uwagę na ich 27-letniego syna, odkąd opublikowano pewne jego zdjęcia!

Dziś swoje 27. urodziny obchodzi pierworodne dziecko Kelly Ripy i Marka Consuelosa, Michael. Radośni rodzice uczcili to, wspominając przeszłość i prezentując kilka bezcennych wspomnień z dzieciństwa.

 

Prowadzący „Live With Kelly and Mark” zamieścili na Instagramie uroczy filmik z ich pierwszym dzieckiem, wypełniony zdjęciami i nagraniami wideo. W poście napisano: „Szczęśliwe 27. urodziny dla założyciela naszej rodziny, Michaela.” Kochaliśmy Cię, Consuelos, od momentu, kiedy zacząłeś ten proces!

 

W tle zaczęła grać piosenka Curtisa Mayfielda „Move On Up”, podczas gdy pojawiały się zdjęcia Michaela od jego niemowlęctwa do dnia dzisiejszego. Film zawierał niektóre z wydarzeń z jego życia z innymi znanymi osobami, takimi jak jego rodzice i dziadkowie.

Młodsze rodzeństwo Michaela, Lola (22 lata) i Joaquin (21 lat), również pojawili się na późniejszych ujęciach z filmu. Ripa i Consuelos pobrali się w 1996 roku. Fani, krewni i przyjaciele gratulowali parze z okazji urodzin ich dziecka pod postem.

Za każdym razem, gdy rodzice Michaela dzielą się jego zdjęciem, fani często komentują, jak bardzo Michael przypomina swojego ojca, Marka Consuelosa. „Whoa! Ktoś zauważył, że Michael doskonale przypomina młodszego Marka.

„Niesamowite OMG, Michael jest dokładnie jak jego tata.” „OMG, twój syn i mąż to identyczne bliźniaki!” krzyknął zachwycony fan.

Michael rozpoczął karierę w przemyśle rozrywkowym, idąc w ślady swoich rodziców. Oprócz tworzenia innych programów telewizyjnych, takich jak „Summer House”, „Winter House” i seria „Real Housewives”, występował także w „Riverdale” razem z ojcem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet