«Mimo rezygnacji ze sportu, matka sześciorga dzieci schudła 140 funtów.👏 Jak to zrobiła i jak teraz wygląda?»🤔

 

Chociaż trudno to sobie wyobrazić, Lizanne Dale żyła z wagą 64 kg. Kiedy miała 39 lat, uległa bulimii, uzależnieniu od cukru i kompulsywnemu podjadaniu, co pogarszało dodatkowo obciążenie wynikające z wychowywania sześciorga dzieci.

Gdy pewnego dnia Lizanne poczuła falę wstrętu do samej siebie, patrząc w lustro, załamała się. Ważąc 134 kg, co było dwukrotnie większą wagą niż jej idealna, zdała sobie sprawę, że tak dalej być nie może.

Jednak schudnięcie wymagało więcej niż tylko jedzenia mniej i większej aktywności fizycznej. Lizanne miała dodatkowe trudności z powodu szczególnego rodzaju zwężenia kręgosłupa, które uniemożliwiało jej wykonywanie intensywnych ćwiczeń. Mimo to nadal źle się odżywiała, co prowadziło do dalszego przybierania na wadze.

 

Zdeterminowana, by zmienić swoje życie, Lizanne zdała sobie sprawę, że musi przejąć kontrolę nad swoją dietą. Postanowiła przygotowywać wszystkie posiłki od podstaw, unikając przetworzonych produktów i wybierając zdrowsze opcje, takie jak domowa pizza z niskotłuszczowymi dodatkami. Efekty były zdumiewające: Lizanne schudła 63 kg w zaledwie osiem miesięcy, bez potrzeby ćwiczeń fizycznych. Jest nadal aktywna dzięki swoim dzieciom, które są szczęśliwe z powodu jej przemiany.

Lizanne nadal ma nadmiar skóry, który przypomina jej o jej drodze, nawet po utracie wagi. Niemniej jednak, utrzymuje optymizm, koncentrując się na poprawie jakości życia i nowo odkrytej radości.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet