„Nierealna piękność! 💖 Jak teraz wygląda chłopiec o dziwnym wyglądzie, który urodził się siedem lat temu?” 😮

Samuel Silva urodził się w Brazylii w 2015 roku. Wszyscy w szpitalu położniczym byli zaskoczeni jego dziwnym wyglądem, ponieważ odcień skóry i kolor włosów ciemnoskórego dziecka nie były spójne. Dzięki zainteresowaniu mediów i występom w magazynach Samuel stał się znany w swoim ojczystym kraju.

Wśród zaskoczonych jego wyglądem była również jego matka. W końcu chłopiec był czwartym pokoleniem posiadającym tę cechę. Chociaż lekarze uważają, że choroba zaatakowała kobiety później w życiu, a nie od urodzenia, z powodu ich starszego wieku, Niviavea Silva odziedziczyła cechy swojej matki.

W przeciwieństwie do swojej matki i babci, Samuel nigdy naprawdę nie myślał o swoim wyglądzie. W wieku dwóch lat zrozumiał, że jego celem jest stanie się znanym i nauczenie jak największej liczby ludzi. I zaczął stopniowo do tego dążyć.

Młody mężczyzna pojawiał się w filmach i reklamach, a także regularnie brał udział w wielu castingach. Został zauważony! Taki unikalny wygląd jest idealny dla świata mody. Samuel od 2018 roku stopniowo rozwija swoją karierę modela.

Jest prawdziwą sensacją na wybiegu, pojawiając się w kilku magazynach modowych i zawierając umowy reklamowe z renomowanymi markami odzieżowymi! Młody mężczyzna lubi pracować sześć do ośmiu godzin dziennie, co poprawia jego reputację w Brazylii.

Samuel, który ma siedem lat, jest już znany międzynarodowo jako model. Ponadto w Brazylii produkowane są lalki, które go przypominają. Chłopiec bardzo ciężko pracował, aby osiągnąć swój wczesny cel, jakim było zdobycie sławy.

Zyskując rozgłos i uznanie na ulicach, teraz jest w stanie utrzymać swoją rodzinę i podróżować. Samuel marzy o tym, aby zostać znanym aktorem, i wierzymy, że mu się to uda!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet