Przyjaciółka zaprosiła mnie na swoje urodziny na daczę. Z zewnątrz zwykły dom, ale w środku pałac: zdjęcie.

 

Miesiąc temu odwiedziłam przyjaciółkę na jej daczy. Okazją były jej imieniny. Sama pochodzi ze wsi, więc od dzieciństwa uwielbia ogród i zwierzęta. Dlatego chciała mieć daczę.

 

Razem z przyjaciółmi kupiliśmy prezenty i pojechaliśmy świętować. Podczas gdy cała męska część towarzystwa rozmawiała na podwórku i przygotowywała grilla, my, dziewczyny, weszłyśmy do domu, aby pomóc gospodyni w gotowaniu. Miała małą daczę, jak wszyscy zwykli ludzie. Z zewnątrz dom wyglądał prosto i niepozornie, ale w środku wszystko okazało się bardzo luksusowe.

 

Kiedy weszłam do domu, nie mogłam wypowiedzieć ani słowa. Byłam tak zdumiona tym, co zobaczyłam w środku. Cały styl domu został wybrany w jednym kierunku. Mimo niewielkiej powierzchni, wystrój urzekł mnie swoim smakiem i pięknem. Każdy element w domu był dopasowany do siebie. Elegancka klatka schodowa prowadziła na drugie piętro.

Na drugim piętrze znajdowała się sypialnia z dużym, wygodnym łóżkiem. Bardzo przytulna i sprzyjająca relaksowi.

Salon również był bardzo przytulny i wszystko było dość kompaktowe. Zaczynał się zaraz od drzwi wejściowych. Jest tu wystarczająco dużo miejsca zarówno na relaks, jak i jedzenie.

 

Jest też garderoba i telewizor. Chociaż miejsce tutaj jest małe, moja przyjaciółka nie mieszka tu na stałe, ale przyjeżdża na letni wypoczynek. Choć to miejsce bardziej przypomina stałe miejsce zamieszkania.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet