«Szczęśliwe zdjęcia ślubne niepełnosprawnej pary wywołały poruszenie w internecie: 🤯 Wszystko jest możliwe, gdy chodzi o prawdziwą miłość!» 😳

 

Szczęśliwe zdjęcie głównych bohaterów naszej opowieści może sugerować, że łatwo było im zbudować solidną, kochającą rodzinę. Aby jednak stać się silnym i współczującym zespołem, musieli pokonać wiele przeszkód, w tym fizyczne cierpienie i dyskryminację. Winston Ben Clements jest znanym mentorem, biznesmenem i mówcą publicznym.

 

Jego żona, Mayfair Clements, jest pisarką, mówcą publicznym i trenerem wysokiej wydajności. Potrzeba trochę czasu, aby zrozumieć, co sprawia, że ich historia miłosna jest wyjątkowa. Głębsze spojrzenie ujawnia, że Winston miał cierpieć na rzadką chorobę kości i prowadzić odizolowane życie, co sprawia, że ich historia jest niezwykle pociągająca.

Dzięki szczerości wobec swojego związku, Winston i Mayfair zachęcają inne pary, które napotykają podobne wyzwania, do wyrażania swoich emocji bez obaw. Winston miał trudną przeszłość, ale prowadzi w dużej mierze autonomiczne życie. Jak mówi Mayfair, Winston jest bardzo samodzielny i znacznie bardziej zdolny, niż można by się spodziewać, mimo że musi robić wiele rzeczy inaczej niż typowi ludzie. Przed ślubem z Mayfair, Winston mieszkał sam w swoim mieszkaniu i potrafił obsługiwać dostosowany samochód.

 

Ponadto wygłasza przemówienia na spotkaniach na całym świecie. Mayfair dodaje: „Prawdziwym wyzwaniem było radzenie sobie z ciężarem oczekiwań innych ludzi”. Para właśnie ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Winston mówi: „Wiedzieliśmy, że chcemy mieć dzieci od momentu, gdy się pobraliśmy”.

Kiedy ludzie pytają nas „jak”, odpowiadamy im, że miłość, którą widzicie, jest wynikiem naszej decyzji — wyboru, aby stawić czoła każdemu wyzwaniu z determinacją i wdzięcznością, a nie przeznaczeniem, jak mówi Mayfair o ciąży. Wiadomość o ich dziecku przyciągnęła wiele uwagi i wywołała dyskusje na temat integracji. „Posiadanie dzieci wydaje się nieosiągalne dla wielu osób z niepełnosprawnościami lub będących w związku mieszanym”, mówi Winston.

 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet