🤔«Jak zmieniła się główna bohaterka z “Tropicana” przez 30 lat? Teraz jest nie do poznania!»😮

 

Modelka Sylvia Pfeiffer, która zdobyła sławę w latach 80. i 90., jest pamiętana za swój elegancki wygląd i ponadczasowe piękno. Znana rosyjskim widzom z ról w serialach takich jak „Tropicana,” „Klona,” „Zabójcze dziedzictwo” i „Wieża Babel,” Pfeiffer rozpoczęła swoją drogę do gwiazdorstwa, gdy w wieku 14 lat opuściła szkołę, aby wejść do branży mody w Rio de Janeiro. Jej unikalny wygląd i postura przyciągnęły uwagę agencji castingowych, co doprowadziło do współpracy z luksusowymi markami takimi jak Dior, Chanel i Armani. Jej prawdziwą pasją jednak było aktorstwo.

 

W przeciwieństwie do współczesnych supermodelek, które często działają w wielu sektorach jednocześnie, Pfeiffer była wyjątkowa w swoich czasach, decydując się przejść bezpośrednio z wybiegu na plan filmowy. Ma ambicje rozwijać i produkować swoje przedstawienia, a nawet w wieku 65 lat ma nadzieję kontynuować karierę w teatrze i telewizji.

 

Pfeiffer podkreśla wartość dbania o ciało i umysł w dążeniu do samodoskonalenia, zwłaszcza w świetle brazylijskiej tradycji fizycznej sprawności. Odmawia podążania za konwencjonalnymi normami emerytalnymi, ponieważ wciąż uważa, że jej praca jest istotną częścią jej tożsamości i jest zmotywowana do rozwoju i innowacji.

 

Pfeiffer przypisuje swoje niesamowite młodzieńcze piękno i energię zrównoważonej diecie i domowym posiłkom, zamiast rygorystycznym dietom, nawet w jej zaawansowanym wieku. Wspiera ją rodzina, która składa się z jej 40-letniego męża, Nelsona Chamma Filho, oraz ich dwojga dzieci. Jej prawdziwa charyzma przyciąga ludzi na całym świecie.Jej szczery sposób bycia i oddanie autentyczności stworzyły wokół niej wspaniałą atmosferę, co widać po zachęcających komentarzach i wdzięczności od fanów. Trwały urok Pfeiffer jest dowodem na trwałą siłę wewnętrznego piękna i elegancji, ponieważ fani nie mogą się doczekać jej kolejnych projektów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet