«Ona oszukuje wszystkich, 😡 co widać na zdjęciach paparazzi, które ujawniły prawdziwy wygląd Britney Spears!» 😱

 

Nawet najwierniejsi fani Britney Spears mają trudności z przetworzeniem tego, co ostatnio wydarzyło się legendarną piosenkarką z lat 2000. Krążyły plotki, że Britney przeżywa załamanie nerwowe w apartamencie luksusowego hotelu Chateau Marmont. Sąsiedzi zgłosili piosenkarkę na policję po usłyszeniu niepokojących krzyków.

Britney powiedziała policji, że właśnie pokłóciła się ze swoim nowym chłopakiem, Paulem Solisem. Policja, niewzruszona wyjaśnieniami Britney, zabrała ją na komisariat w obawie o jej bezpieczeństwo. Obawy zwiększyły się po oświadczeniu byłego męża Britney, Sama Asgariego, że Britney jest w poważnym niebezpieczeństwie. Wskazuje on na długotrwałą niestabilność psychiczną Britney oraz jej rzekomą niewierność jako powody ich rozstania zeszłego lata.

 

Asgari był cierpliwy wobec jej burzliwego zachowania, ale kiedy zobaczył Britney mającą romans z domową opiekunką, stracił cierpliwość i złożył pozew o rozwód. Teraz Asgari jest przekonany, że opieka ojca Britney nad nią była błędem, i próbuje nawiązać kontakt z jej bliskimi.

Niemniej jednak, niechronione zdjęcia paparazzi przedstawiają inny obraz, ukazując nieporządny wygląd, który stoi w jaskrawej sprzeczności z jej publicznym wizerunkiem. Wielu fanów zaczyna popierać Asgariego w trwającym konflikcie między Britney a jej byłym mężem, zwłaszcza w świetle obaw dotyczących jej obecnego związku z Solisem.

Biorąc pod uwagę jego przeszłość i decyzję o porzuceniu własnej rodziny na rzecz Britney, narastają obawy, że Solis może zagrażać delikatnemu zdrowiu psychicznemu piosenkarki.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet