Inna modelka Playboya ostro wypowiadała się na temat Leonarda DiCaprio i jego upodobań: co stało się tym razem?

Inna modelka Playboy’a ostro wypowiedziała się na temat Leonarda DiCaprio i jego upodobań! Co stało się tym razem? 🌟📰 Odkryj najnowsze kontrowersje w życiu hollywoodzkiego aktora i jakie komentarze wywołały gorące dyskusje. Gotowy na kolejną porcję plotek ze świata show-biznesu?

Wygląda na to, że gwiazdy słynnego magazynu dla dorosłych rzeczywiście walczą z Leonardo DiCaprio. Niedawno 22-letnia modelka Playboya opowiedziała, jak pocałowała aktora na prywatnej imprezie. A jednocześnie w żywych barwach, nie oszukujmy się, opisała  niezwykłe preferencje seksualne  przystojnego nagrodzonego Oscarem mężczyzny. Ale na tym maraton rewelacji się nie skończył: teraz naprawdę ważna postać w imperium Playboya – wdowa po założycielu magazynu, Hugh Hefnerze – zdecydowała się zabrać głos.

37-letnia_Crystal_Hefner, ostatnia żona legendarnego kobieciarza, odwiedziła podcast Hit Network. Kobieta przypomniała sobie czasy, gdy DiCaprio był częstym gościem w posiadłości męża i potwierdziła jedną z plotek o burzliwym życiu osobistym aktora. „Pamiętam, jak Leonardo_DiCaprio i Rihanna_szaleli ze sobą pewnej nocy [w rezydencji Playboya]. Pomyślałam też: „To mądrze, uprawiajmy tu seks i nikomu nie powiemy” – nie bez ironii podzieliła się Krystal. Spieszymy uspokoić tych, którzy martwią się, że 36-letnia diwa popu jest za stara dla aktora znanego z miłości do dziewcząt nie starszych niż 25 lat: historia jest stara, a piosenkarka miała wtedy zaledwie dwadzieścia kilka lat.

Ale to nie wszystko: Crystal porównała DiCaprio… do swojego zmarłego męża. I wcale nie chodzi tu o szanse aktora na dożycie 91 lat, tak jak zrobił to Hefner. „Leo zmienia się w nowego Hefa. Jego dziewczyny są coraz młodsze i już to wygląda źle” – mówi modelka. I doskonale wie, o czym mówi: Crystal wyszła za mąż za założyciela Playboya w 2012 roku, gdy on miał 86 lat, a ona była o 60 lat młodsza.

Ogólnie rzecz biorąc, perspektywy 49-letniego Leonardo są takie sobie – ale nie jest za późno, aby wszystko naprawić. Przypomnijmy, że po rozstaniu z 25-letnią Camilą Morrone aktor zaczął spotykać się z_modelką_Vittoria_Ceretti, która, nie uwierzycie, również ma 25 lat. Jednak według wtajemniczonych  po prostu ma bzika na punkcie Włocha. DiCaprio ma więc jeszcze szansę pozbyć się wątpliwego tytułu „nowego Hefa”, a zarazem  „klątwy 25”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet