«😍 Jak obecnie wygląda dziewczynka urodzona z niezwykle długimi rzęsami?»😲

 

Dzięki obfitości dostępnych dziś technologii każdy może wyglądać niesamowicie atrakcyjnie. Na Instagramie i innych platformach społecznościowych często pojawiają się piękne osoby na zmienionych i manipulowanych zdjęciach. Liczne aplikacje mogą poprawić funkcjonalność i usunąć błędy. Jednak kiedy spotykamy tych ludzi osobiście, często okazuje się, że ich wizerunek online nie jest tak doskonały, jak się wydaje.

 

Ludziom trudno było uwierzyć, że zdjęcie pewnej małej dziewczynki nie zostało zmodyfikowane, kiedy pojawiło się po raz pierwszy. Wielu było zdumionych jej lalkową urodą, a szczególnie jej niezwykle długimi rzęsami. Rzęsy dziewczynki wyróżniały się, ponieważ były zbyt długie jak na jej wiek.

 

Wszystko stało się jasne, gdy matka dziewczynki zaczęła zamieszczać zaktualizowane zdjęcia i filmy swojego dziecka kilka lat później. Wbrew wielokrotnie wysuwanym oskarżeniom okazało się, że rodzina nie korzystała z żadnego oprogramowania do edycji zdjęć ani sztucznych rzęs. Poznajmy rodzinę tej gwiazdy Instagrama. Stefani, jej matka, jest fryzjerką urodzoną na Łotwie. Od ponad dziesięciu lat wychowuje trójkę dzieci ze swoim afroamerykańskim mężem.

Chociaż Stefani nie jest związana z branżą rozrywkową, cztery lata temu udostępniła zdjęcie małej Amayi, które stało się viralem.

Ludzie kwestionowali rzęsy dziewczynki, ponieważ były one niezwykle długie — tak długie, że nie wyglądały na rzęsy dziecka, które nie miało nawet roku. Amaya ma teraz prawie 100 000 obserwujących na Instagramie.

 

Wielu wyobraża sobie, że Amaya w przyszłości zajmie się modelingiem. Rodzice mówią, że wcale nie jest nieśmiała i lubi pozować do zdjęć. Już teraz rozważają zapisanie jej do agencji modelek. Ponadto Naila, młodsza siostra rodziny, również jest bardzo urodziwa i ma długie rzęsy jak lalka. Ta rodzina wydaje się mieć niezwykłe szczęście od natury.

Ta historia pokazuje, jak widzowie mogą być oczarowani naturalnym pięknem nawet w dobie retuszowania zdjęć. Przyszła kariera modelki Amayi i podróże rodziny świadczą o ich wyjątkowym uroku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet