«Dwa różne kształty ciał!❤ Dwóch przyjaciół, jeden plus size, a drugi XXS, noszą dopasowane stroje kąpielowe, aby pokazać, że różne kształty mogą mieć różne formy piękna!»😮

Zawstydzanie ciała stało się poważnym problemem współczesnej kultury. Ten post sprawi, że pomyślisz inaczej, jeśli nadal nie jesteś przekonany.

Dwie przyjaciółki, Dani Austin i Sarah Tripp, które często są krytykowane w mediach społecznościowych odpowiednio za nadmierną szczupłość i niezdrową nadwagę, postanowiły przeprowadzić otwierający oczy eksperyment. Zmęczone ciągłą krytyką zaplanowały odważną sesję zdjęciową, która miała kwestionować standardy społeczne i promować akceptację ciała.

Obie kobiety pokazały różne typy budowy ciała, pozując razem w tym samym bikini. Celem uderzającej wypowiedzi wizualnej Dani i Sarah było podkreślenie wartości wyjątkowości i różnorodności.

Ich przesłanie jest jednoznaczne: na świecie istnieje wiele typów sylwetek, a każdy z nich jest wyjątkowy i piękny na swój sposób. Wspierają akceptację wyróżnień, które czynią każdego z nas wyjątkowym, a także honorowanie decyzji wszystkich.

Chcą promować bardziej przyjazne i włączające podejście do obrazu ciała, rozpowszechniając te zdjęcia. Całkowicie zgadzamy się z ich przekonaniem, że nikogo nie należy zmuszać do stosowania się do arbitralnych norm.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet