„Codziennie przez całe życie nosiły te same stroje: 😍 Jak wyglądają 84-letnie siostry bliźniaczki?” 😮

 

Niezwykle silna więź między identycznymi bliźniaczkami Anne McQueen i Susan Briggs pozostała niezmienna przez całe ich życie. Były nierozłączne od dzieciństwa, mając podobne zainteresowania i zajęcia oprócz swoich fizycznych cech. Decyzje garderobiane ich matki zapoczątkowały ich drogę do identycznego wyglądu, a gdy dorosły, starannie koordynowały swoje stroje, aby kontynuować tę tradycję.

 

Mimo że obie są już po siedemdziesiątce, Anne i Susan nadal lubią nosić podobne ubrania, a jedna z nich zazwyczaj kupuje dwie sztuki wszystkiego, gdy idą na zakupy. Ich koordynacja wykracza poza to, co noszą; kiedy wychodzą razem, planują swoje stroje w najdrobniejszych szczegółach, nie po to, by przyciągnąć uwagę, ale dlatego, że naprawdę lubią te same stylizacje.

 

Wielu ludzi zauważyło, jak bardzo przypominają siostry Grady z filmu „Lśnienie”, i postanowiły przyjąć to podobieństwo, przebierając się za te postacie na Halloween. Poza swoją wiralową sławą i ekstrawaganckimi kostiumami, Anne i Susan są znane z żywych osobowości, co przypisują temu, że utrzymuje je młode duchem.

 

Ich uderzające podobieństwa wykraczają poza wygląd i preferencje stylu. Jedyną cechą odróżniającą je, według ich ojca, była mała brązowa kropka w oku Anne. Uczyły lekcji w pasujących kostiumach, ku radości swoich uczniów, mimo że były zatrudnione jako nauczycielki w różnych szkołach.

Chociaż są teraz dobrze znane w mediach społecznościowych, Anne i Susan nie tracą skromności, postrzegając to jako szansę na przyniesienie radości i optymizmu światu, który bardzo tego potrzebuje. Nigdy nie przestają uszczęśliwiać tych wokół siebie swoją zaraźliwą energią i niezłomną przyjaźnią, demonstrując trwałą moc prawdziwego siostrzanego więzi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet