Poznaj najbardziej wytatuowanego nauczyciela we Francji, o którym uczniowie szaleją.

 

Każdy człowiek jest wolny i może robić ze swoim ciałem, co tylko chce; w dzisiejszych czasach mało kto jest zaskoczony wszelkiego rodzaju eksperymentami, jakie ludzie przeprowadzają na swoim wyglądzie.

 

Niektórzy uwielbiają obfite mięśnie, inni ozdabiają się kolczykami, jeszcze inni całkowicie transformują się za pomocą operacji plastycznych, a niektórzy tworzą ze swojej skóry prawdziwe płótno pełne tatuaży.

Francuz Sylvain po raz pierwszy spróbował tatuażu w Wielkiej Brytanii podczas studiów. Ale konserwatywni Anglicy nie dostrzegli w tym sztuki i obdarzyli go dezaprobatą.

Po ukończeniu edukacji, Sylvain wrócił do swojego rodzimego Paryża, gdzie ludzie nie są tak surowi. Początkowo Sylvain nie czuł się zbyt komfortowo wśród ludzi, ale stopniowo się przyzwyczaił i przestał ukrywać swoje tatuaże.

 

Z biegiem czasu ich liczba tylko rosła i w końcu nie pozostało już wolnego miejsca na jego ciele. Sylvain po prostu uwielbia zawiłe wzory na swoim ciele i jest z nich dumny.

Każdy z nich niesie ze sobą specjalne filozoficzne znaczenie i ma dla niego szczególne znaczenie. Wygląd jego „artystycznego” ciała można nazwać prawdziwym dziełem sztuki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet