😠”Czy ona oszalała? Jak teraz wygląda bezdomna kobieta po liftingu twarzy? 😨 50-letnia kobieta sprzedała swój dom dla nowej twarzy!”

Oto Kelly Beasley, 50-letnia kobieta, której cechy twarzy zaczęły opadać, coraz bardziej uwidaczniając oznaki starzenia się. Kelly, mimo regularnego stosowania botoksu i wypełniaczy od trzydziestki, aby przeciwdziałać tym objawom, przekonała się, że te zabiegi przestają być skuteczne.

Decyzja o plastycznej operacji była dla Kelly nieunikniona, mimo wysokich kosztów w USA, gdzie operacje mogą kosztować nawet do 50 000 dolarów. Zalecono jej leczenie w Tijuanie, Meksyku, gdzie koszty były znacznie niższe, więc Kelly sprzedała swój dom, aby móc sobie na to pozwolić.

Kelly przeszła udane zabiegi w Meksyku pomimo wstępnych obaw. Poddała się liftingowi twarzy i szyi oraz przeszczepowi tłuszczu z ud, aby przywrócić twarzy pełniejszy wygląd. Po powrocie do USA po sześciu dniach, Kelly wyglądała odmłodzona.

Po zabiegu wyniki były zachęcające, a po pięciu miesiącach Kelly poczuła się odświeżona i pewna swojego wyglądu. Część czytelników uważa, że szczęście Kelly uzasadnia decyzję o sprzedaniu domu na rzecz operacji plastycznych, podczas gdy inni mają inne zdanie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet