Bella Hadid pojawiła się na czerwonym dywanie po raz pierwszy po zaostrzeniu choroby, z powodu której zrobiła przerwę w karierze: zdjęcie.

Rok temu Bella Hadid poinformowała o strasznym wydarzeniu: modelka miała zaostrzenie boreliozy, z którą została zdiagnozowana już w 2012 roku. Patrząc na fotografie gwiazdy ze szpitala, fani nie wierzyli, że kiedykolwiek wróci do życia publicznego. Bycie śledzonym przez paparazzi, ciągłą uwagą i ciężkim obciążeniem pracy nie jest czymś, czego łatwo można się pozbawić. Niemniej jednak! Na początku tego roku Bella zaczęła powoli wracać do pracy, a wczoraj wreszcie pojawiła się na czerwonym dywanie.

Na swój „powrót” Hadid wybrała bardziej uroczyste wydarzenie – 77. Festiwal Filmowy w Cannes, a konkretnie premierę filmu „The Apprentice” w reżyserii Ali Abbasi. Bella przyćmiła zarówno aktorów, jak i reżysera: w prześwitującej sukience Saint Laurent, zrobionej z nylonowych rajstop, modelka przypominała publiczności Biancę Censori. Jednak w przeciwieństwie do żony Kanye Westa, nie krytykowano Hadid – przecież to jej pierwszy raz po długim czasie.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet