😯 „Fani mają trudności z rozpoznaniem 51-letniej gwiazdy „Czarodziejki” Alyssy Milano na tym nowym zdjęciu w kostiumie kąpielowym: Fani jej nie rozpoznali!” 😫

 

Pięć dni temu Alyssa Milano, 51-letnia gwiazda „Czarodziejek”, opublikowała na Instagramie karuzelę zdjęć z nią i jej mężem Davidem Bugliarim bawiącymi się podczas fantastycznych wakacji w Cabo San Lucas z przyjaciółmi. Spośród wszystkich zdjęć szczególne zainteresowanie publiczności wzbudziło główne zdjęcie okładkowe. Alyssa Milano i David Bugliari pozowali na zdjęciu 9 maja 2024 roku. Źródło: Instagram/milano_alyssa. Milano pojawiła się z Bugliarim na zdjęciu w jacuzzi, w bikini i kapeluszu plażowym.

 

Użytkownicy mediów społecznościowych szybko zauważyli nowy wygląd aktorki, a niektórzy nawet wezwali ją do zaprzestania zabiegów z użyciem botoksu. „To Alyssa Milano?” zapytał jeden użytkownik Instagrama. Ktoś inny powiedział: „To nie wygląda na nią”. „Nie wiem, kto to jest, ale to nie Alyssa Milano” – powiedział drugi komentator. Inni doradzali celebrytce w sprawach związanych z jej wyglądem. „Proszę, nie wstrzykuj sobie botoksu w twarz! Zaczynasz wyglądać jak ci, którzy to robią” – zaczepił widz.

 

Inna osoba skrytykowała jej strój, mówiąc: „Nałóż trochę ubrań, dziewczyno, o rany”, podczas gdy użytkownik Facebooka sugerował, że mogła zostawić część swojego górnego ubrania w domu. Ktoś napisał na mediach społecznościowych: „Jaka dziwna koncepcja – implanty piersi”. Zdezorientowana osoba zapytała: „Co zrobiła sobie na twarzy?” Pośród niechęci jeden wielbiciel zawołał: „Jesteście tacy piękni”. Przepiękne zdjęcia.

 

Słodkie chwile jej relaksu na plaży z przyjaciółmi zostały uchwycone na zdjęciach. Robiąc zdjęcie z przyjacielem, Alyssa Milano, 8 maja 2024 roku. Obraz dzięki uprzejmości Milano_Alyssa na Instagramie. Inne pokazywały, jak wszyscy świetnie się bawili podczas wspólnego dnia w restauracji Nobu. Było również zdjęcie z ich inicjałami wyrytymi na identycznych piżamach, na którym trzy pary pozowały.

Podczas gdy Milano i jej mąż świetnie się bawili na wakacjach z przyjaciółmi, ich podróż nieco przyćmiły negatywne komentarze pod jej postem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet