🤨”Jaka jest przyczyna, że cały czas próbuje ukrywać głowę swojej córki przed publicznością? 😍Paris Hilton opublikowała wzruszające zdjęcia swojej córki i męża!”

 

Ostatnio Paris Hilton opublikowała wzruszające zdjęcia swojego dziecka i męża na Instagramie. W podpisie 43-letnia celebrytka wyznała: „Czuję się niesamowicie szczęśliwa każdego dnia”, wyrażając miłość do swojej rodziny.

 

Scena wielkanocna uchwycona na zdjęciach jest idealna. Z jej rocznym dzieckiem, Phoenixem, i jej mężem, kapitalistą venture, Carterem Reumem, Hilton uśmiecha się. Reum był ubrany w elegancki czarny strój, podczas gdy Hilton miała na sobie ładną różową sukienkę. Phoenix, ich syn, wyglądał tak uroczo w jedwabnym kombinezonie z misiem i pasującą czapką.

 

Choć wielbiciele cieszyli się z rzutu oka na życie prywatne Hilton, kilku wyraziło obawę, że jej córka London, urodzona w listopadzie 2023 roku, nie była tam. Reum powiedział niedawno: „Jest bardzo cenna i bardzo przypomina swoją matkę, ale jeszcze nie jesteśmy gotowi, aby ją przedstawić światu”.

London i Phoenix urodzili się obydwaj przez surogatki. London przyszła na świat później w 2023 roku, po tym jak Phoenix pojawił się na początku roku.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet