🤔 „Z powodu swojego atrakcyjnego wyglądu dziewczyna nie mogła znaleźć dobrej pracy. Jakie rozwiązanie znalazła?” 😮

Wiara powszechna głosi, że piękno jest dostępne dla każdego. Jednak ta dziewczyna, bohaterka naszej opowieści dzisiaj, ma zupełnie inną perspektywę.

Ta 33-letnia Rosjanka urodzona w Londynie chciała założyć własną firmę. Jej jedynym celem było sprzedawanie odzieży. Ale ze względu na swój wygląd, napotkała pewne trudności.

 

Imię tej kobiety to Irina. Powiedziała, że jej atrakcyjny wygląd był dokładnie powodem, dla którego jej kariera zawaliła się. Twierdzi, że atrakcyjne kobiety nie są brane poważnie przez męskich menedżerów.

 

Dziewczyna postanowiła nosić okulary, zrezygnować z obcasów i przefarbować włosy, aby poprawić swoje szanse na znalezienie pracy. „Tuż po przefarbowaniu włosów na inny kolor, udało mi się znaleźć zatrudnienie. Zaczęłam otrzymywać więcej ofert pracy. Pomimo doskonałego wzroku, wybieram noszenie przeźroczystych okularów” – powiedziała Irina. „To trochę dodaje profesjonalizmu”.

 

Irina również przestała nosić dużo makijażu. Uważa, że jej cechy twarzy mówią same za siebie i że dramatyczny makijaż jest zbędny. Nie można uniknąć zwrócenia uwagi, jeśli masz duże, piękne oczy i pełne usta. Irina uważa, że firmy pragną jednolitości wyglądu wśród pracowników. Każdy powinien mieć dzieci i kredyt hipoteczny. Uważał, że Irina jest zbyt niezwykła.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet