💔 „Urodziny 6-latka są smutne, gdy matka opublikuje zdjęcie, ale sąsiedzi zjawiają się, by pomóc.” 😫

Miało to być najlepsze dni w dzieciństwie Teddy’ego, ale dla niego okazało się to strasznym dniem. Na jego szóste urodziny rodzice planowali zabrać go do Disney World lub Lego Land, ale on chciał spędzić ten dzień z przyjaciółmi. Matka Teddy’ego wybrała stolik w restauracji Peter Piper Pizza około dwóch tygodni przed wielkim dniem i dała nauczycielce Teddy’ego trzydzieści dwa zaproszenia, prosząc ją o rozdanie jednego każdemu uczniowi z klasy. Więcej niż połowa rodziców dzieci powiedziała, że przywiedzie swoje dzieci na przyjęcie.

W dniu urodzin Teddy’ego jego matka, Sia, spakowała torby z prezentami dla przyjaciół syna i złożyła zamówienie na ogromną pizzę. Mimo oczekiwań wszystkich, że będzie to absolutna radość, żaden z uczniów się nie odezwał. Po ponad sześćdziesięciu minutach oczekiwania, przyjaciele już się nie pojawili. Po tym Sia była załamana. Była załamana dla swojego dziecka, które miało bardzo trudny dzień w dniu, który miał być zabawny. Ojciec Teddy’ego powiedział New York Post: „Byłem zmartwiony; byłam na pewno zmartwiony”. W próbie rozweselenia dziecka, rodzice próbowali go rozproszyć różnymi zajęciami, takimi jak gry w salonie gier. Sia postanowiła zrobić zdjęcie Teddy’emu i udostępnić je w internecie, aby uświadomić, że coś podobnego nie powinno spotkać nikogo.

Setki osób wysłało życzenia urodzinowe Teddy’emu, a wiele z nich zawierało prezenty. Aby trochę poprawić nastrój Teddy’ego, drużyna Phoenix Suns i drużyna MLS Phoenix Rising zaprosiły rodzinę na swoje kolejne mecze. W imieniu wszystkich innych rodziców, którzy zdecydowali się nie przyjść na przyjęcie, tylko jeden rodzic wyraził Sii żal.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet