Wołajcie, wspaniałość jest przed nami! Zobacz cuda transformacji dostępne przy skromnym budżecie w tym wcześniej „zwiotłym” mieszkaniu.

Wykrzyknij Splendor! Bądź świadkiem cudów transformacji przy skromnym budżecie. Przygotuj się na zaskoczenie, gdy zaprezentujemy oszałamiającą metamorfozę niegdyś zwiotczałego mieszkania w oazę stylu i funkcjonalności.

Młodemu chłopakowi udało się spełnić marzenie o własnym domu. Kupił mały budynek z czasów Chruszczowa ze wszystkimi jego „urokami” i zamienił stare mieszkanie, które nie było remontowane przez długi czas, w zmodernizowaną i przeprojektowaną przestrzeń życiową.

Większego nie było, ale właścicielowi udało się przeprowadzić gruntowny remont za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Korytarz

Jasne odcienie pomieszczenia optycznie powiększyły przestrzeń. Ściany wizualnie „odsunęły się” ze względu na pomalowanie ich na idealnie białą farbę. Na podłodze układane są wielkoformatowe płytki porcelanowe; pracują również nad zwiększeniem rozmiaru. Jasny odcień drzwi wejściowych pasuje do ogólnego stylu korytarza.

Tuż obok drzwi znajduje się wielopoziomowy stojak na buty z czterema półkami, nad nim znajdują się haczyki na ubrania. Zamiast przejścia kuchennego znajduje się teraz mini pralnia.

Salon

W tym pokoju znajdują się miejsca do spania, relaksu i pracy. Obok drzwi wejściowych znajduje się duża szafa.

Na środku znajduje się narożna sofa, zwana także miejscem do spania.

Bliżej okna znajduje się biurko. W pobliżu wejścia do kuchni znajduje się część wypoczynkowa z fotelem. Ściany są białe, podłoga pokryta laminatem.

Kuchnia

Pomieszczenie to pozostało niezmienne w metrażu, otrzymało jedynie przesuwane drzwi ze sklejki.

Na podłodze ułożono płytki porcelanowe, aby pasowały do ​​​​zabudowy kuchennej z białymi górnymi elewacjami i soczystą zielenią dolnych. Część mokra jest wyłożona kafelkami w klasycznym stylu z kontrastową fugą.

Mały stolik wraz z miękką ławką do przechowywania tworzą kompaktową grupę restauracyjną.

Łazienka

Od kuchni oddziela ją ściana z pustaków szklanych. Narożnik prysznicowy zajmował mniej miejsca niż wanna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet