„Niespodziewana fotobomba”: fotograf uchwycił tajemniczą postać na klifie Cavehill.

Gavin Best, zawodowy fotograf, spacerował z przyjaciółmi po Cavehill w Belfaście w sylwestra. Nie miał przy sobie swojego wymyślnego sprzętu fotograficznego, ale widok był tak piękny, że nie mógł się powstrzymać przed zrobieniem zdjęcia. Zdjęcie wyszło rewelacyjnie, ze świetnym oświetleniem i kompozycją.

Kiedy wrócił do domu i przyjrzał się bliżej zdjęciom, zauważył coś dziwnego. W wywiadzie dla The Mirror Best wyjaśnił, że na jego zdjęciu na odległym klifie znajdowała się maleńka kropka, która okazała się być podskakiwającym w powietrzu mężczyzną, prawdopodobnie robiącym kolejne zdjęcie.

Best nie zauważył tego na początku, gdy spojrzał na zdjęcia w swoim telefonie. Dopiero kilka dni później przeglądał zdjęcia na swoim laptopie i zauważył to.

Niektórzy sądzili, że mogło to być zdjęcie zainscenizowane lub zaplanowane, ale Best upierał się, że tak nie było. Kiedy robił zdjęcie, nawet nie widział tam nikogo.

Tajemnicza osoba na zdjęciu stoi niedaleko krawędzi wzgórza, dość daleko od aparatu. To doprowadziło kogoś do zastanowienia się, czy dana osoba próbowała skoczyć z klifu. Best wyjaśnił, że nie może tak być, ponieważ na innych jego zdjęciach z tego dnia byli inni ludzie.

Oprócz udostępnienia niesamowitego zdjęcia Best opowiedział także o pięknie natury w Cavehill w Belfaście. Wspomniał, że dotarcie tam jest trochę trudne, ale fantastycznie jest wybrać się na taki spacer tak blisko centrum miasta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet