Nieuleczalnie chora Celine Dion podzieliła się rzadkim zdjęciem z synami

W rzadkim momencie nieuleczalnie chora Celine Dion dzieli się serdecznym zdjęciem ze swoimi synami. Poruszający serca na całym świecie, ten wgląd w jej świat jest zarówno przejmujący, jak i inspirujący.

Fani 55-letniej Celine Dion jeszcze uważniej niż zwykle śledzą jej rzadkie występy i publikacje na portalach społecznościowych. Niedawno paparazzi zauważyli piosenkarkę w Nowym Jorku, a dziś sama zamieściła na Instagramie zdjęcie z dorosłymi synami.

Artystka swoją publikacją zwróciła uwagę na fakt, że 15 marca przypada_Międzynarodowy_Dzień Świadomości Zespołu Sztywnych Mięśni, rzadkiej_i_nieuleczalnej_chorób, na którą w 2022 roku zdiagnozowano Celine. W podpisie do zdjęcia piosenkarka zapewniła, że ​​nie traci na nią nadziei dzień powrotu do normalnego życia i ponownego wyjścia na scenę. „Szczerze dziękuję za miłość i wsparcie moich dzieci, rodziny, zespołu i was wszystkich! Chcę wyrazić moje wsparcie wszystkim, którzy cierpią na tę samą chorobę. Chcę, żebyś wiedział, że możesz to zrobić! Zrobimy to!” — Dion wspierał osoby z tą samą diagnozą.

W komentarzach fani artysty dosłownie zasypali gwiazdę komplementami, życzeniami i emotikonami z serduszkami. I oczywiście szczególnie podziwialiśmy jej przystojnych synów: 14-letnich bliźniaków Eddiego i Nelsona oraz 23-letniego Rene-Charlesa, których piosenkarka urodziła z mężem i menadżerem_Rene_Angelil. Nawiasem mówiąc, wiąże się z nim poprzednia tragedia w rodzinie Celine: mężczyzna zmarł w 2016 roku na raka gardła.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet