O tym, jak w krótkim czasie odmieniło się zniszczone mieszkanie

Odkryj niesamowitą przemianę zniszczonego mieszkania w krótkim czasie. Od chaosu po komfort — zobacz oszałamiającą podróż przed i po.

Nasi bohaterowie zdecydowali się na tę opcję mieszkaniową po długim pobycie w najbardziej przestronnym domu. Chcieli po prostu samodzielnie stworzyć wygodne i funkcjonalne wnętrze, w którym każdy członek rodziny mógłby czuć się komfortowo. Właściciel zamówił projekt u profesjonalisty, ponieważ pierwotny stan pokoju był daleki od ideału.

Lobby

Jest to wąskie i niezwykle długie pomieszczenie, na podłodze położono płytki, na ścianach zastosowano podział na 2 kolory, a także trochę dekoracji. W pobliżu wejścia, po lewej stronie, znajdował się obszerny system przechowywania z wbudowanymi siedzeniami.

Kuchnia

Na podłodze leżą jasne płytki, a na ścianach dominują odcienie szarości, tworząc subtelną prezentację. Wspólny blok kuchenny zajmuje jedną ze ścian i ma jasnozieloną elewację oraz biały fartuch z nietypowym rozwiązaniem projektowym. Naprzeciwko znajduje się część jadalna, parapet okienny został powiększony.

Sypialnia

Sala główna przeznaczona jest jako przestrzeń przeznaczona do wypoczynku. Płyta warstwowa jest pokryciem podłogowym; do malowania ścian użyto pastelowych kolorów; główny akcent nadaje bogata tapeta. Bezpośrednio pod akcentującą ścianą znajduje się niebieskie miękkie łóżko, a przed nim półki i ekran telewizora, obok wejścia znajduje się system przechowywania.

Dziecięce

To pokój mojego syna, do pomalowania ścian wybrano jasne odcienie, szafa znajduje się po prawej stronie drzwi, obok jest miejsce na sypialnię, parapet został powiększony.

Pokój córki charakteryzuje się wyjątkowo delikatną paletą barw, system przechowywania znajduje się po lewej stronie. Na przeciwległej ścianie widnieje wizerunek żurawi.

Wanna

Do dekoracji ścian i podłóg stosuje się 3 rodzaje płytek, wszystkie zgodnie z tradycjami angielskiej klasyki. W toalecie podłoga jest podobna do projektu łazienki, ściany są czarne i zawierają motywy ryb.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet