Rodzina porzuca dom, aby zamieszkać na pełen etat w kamperze z trójką dzieci

Rodzina porzuca dom, aby zamieszkać na pełen etat w kamperze z trójką dzieci. Odkryj ich niezwykłą przygodę z życiem na drodze i ucz się, jak cieszyć się prostotą w podróży!

Rodzina Garcia z Joshua w Teksasie zdecydowała się zamieszkać w kamperze zamiast w zwykłym domu. Zaczęli tę przygodę w 2019 roku po sprzedaży domu i pozbyciu się większości rzeczy.

Odwiedzili 25 stanów i teraz mieszkają w swoim piątym kamperze, dużym kamperze. Jaren Garcia, który dużo podróżował służbowo, obecnie pracuje jako rzeczoznawca ubezpieczeniowy. Jego żona Molly uczy trójkę dzieci w domu oraz zarządza ich blogami i kontami w mediach społecznościowych.

Życie w kamperze to dla nich nie tylko wakacje. Molly zajmuje się edukacją dzieci i pracuje nad ich treściami online, podczas gdy Jaren pracuje i zarządza innymi firmami na boku.

Ich dzieci uwielbiają życie w kamperze i nie chcą wracać do zwykłego domu ani chodzić do zwykłej szkoły.

Mieszkanie w kamperze również pomogło im zaoszczędzić dużo pieniędzy. Kiedyś wydawały około 3000 dolarów miesięcznie, teraz wydają około 1000 dolarów miesięcznie.

Dostosowali każdy samochód kempingowy, jaki mieli, ale ważne jest, aby wszystko było jasne, ponieważ zbyt wiele rzeczy może powodować problemy.

Cieszą się swobodą podróżowania i wspólnego tworzenia wspomnień. Odwiedzają parki narodowe, muzea i inne fajne miejsca.

Życie w kamperze może nie być dla każdego, ale warto spróbować, jeśli jesteś zainteresowany.

Garcia chcą zachęcić innych, aby spróbowali. Wierzą, że każdy może to zrobić, jeśli naprawdę tego chce.

Ogólnie rzecz biorąc, są zadowoleni ze swojego życia w kamperze i uważają, że inni też mogą być.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet